Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VTEK tirs Raseinių savivaldybės administracijos tarnautojos D.Banienės elgesį (0)

2017-12-11 16:39 | Algimantė Ambrulaitytė

Vyriausioji tarnybos etikos komisija nepritaria Raseinių rajono savivaldybės administracijos atlikto tyrimo išvadai ir patys pradeda patikrinimą dėl Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Danutės Banienės elgesio.

VTEK vertins aplinkybes, susijusias su D.Banienės dalyvavimu organizuojant viešuosius mažos vertės darbų pirkimo konkursus, kurių dalyvis buvo ir UAB „Helanas“. Šioje įmonėje dirba D.Banienės sutuoktinis, o bendrovės akcijų vykdytų viešųjų pirkimų metu turėjo jos sūnus.

Išvadom nepritarė

Po rugsėjo 14 dienos pasirodžiusio teksto apie tai, kad Danutė Banienė, organizuojanti Raseiniuose viešuosius mažos vertės pirkimo konkursus ir kartu tiek ji, tiek jos sūnus turintys akcijų vienoje iš tuos konkursus laiminčių įmonių „Helanas“, Raseinių rajono tarybos narys Andrius Bautronis ir Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į VTEK ir VPT, prašydami ištirti ir nustatyti, ar nebuvo pažeisti įstatymai.

VTEK įpareigojo Raseinių rajono savivaldybės administraciją išanalizuoti aplinkybes dėl susiklosčiusios situacijos. Tačiau, nepritarus jų priimtoms išvadoms, gruodžio 6 dieną tyrimą pradėjo patys.

Iš akcininkų sąrašo dingo

Danutė Banienė buvo Raseinių rajone registruotos UAB „Lokio letena“ viena iš steigėjų ir bendrasavininkių. Nuo 2006 metų šioje įmonėje akcijas įsigijo ir jos sūnus Alvydas Banys.

Būtent ši bendrovė 2007 metais tampa vienos iš dažniausiai statybų pirkimus Raseiniuose laiminčios įmonės „Helanas“ bendrasavininke. Tuos pačius pirkimus, kuriuos, būdama viešųjų pirkimų vyriausioji specialistė, D.Banienė ir organizuodavo.

Tačiau pagal naujausius Registrų centro duomenis, šiuo metu UAB „Lokio letena“ akcininkų sąrašas yra pasikeitęs. Danutė Banienė, turėjusi akcijų šioje įmonėje nuo 1992 metų, praėjus kiek mažiau nei mėnesiui po papublikuoto teksto, 2017 metų rugsėjį iš akcininkų gretų dingo.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.