Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VIENINGA BENDRUOMENĖ – STIPRI SAUGI APLINKA (0)

2019-08-26 16:45 | Gitana Martinavičienė

Rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono policijos Bendruomenės pareigūnas kartu su policijos rėmėjų komanda atvyko į Butkiškės kaimo bendruomenės suorganizuotą renginį „Vasaros palydėtuvių šventė“. Ariogalos krašte įsikurusiai bendruomenei šis vasariškas šventinis renginys  jau 18-tasis.  Policijos atstovai renginio dalyvius konsultavo saugios kaimynystės, privačių namų bei kiemų teritorijų turto apsaugos klausimais, aptarė visada aktualias saugaus eismo problemas. Mokė gyventojus, kaip pranešti skubios pagalbos telefono numeriu 112 apie neigiamą reiškinį. Pareigūnams užteko laiko su vyresnės kartos žmonėmis pakalbėti apie telefoninių sukčių bei kišenvagių pinkles. Ir vaikų, ir suaugusiųjų dėmesį traukė tarnybinis automobilis, kitaip  vadinamas policijos komisariatas ant ratų, bei pareigūnų specialiosios priemonės. Vieni apžiūrinėjo ir matavosi policininko kepures, specialias policines liemenes, kiti apžiūrinėjo gumines lazdas, antrankius. Mažieji renginio lankytojai ir jų tėveliai noriai dalyvavo saugaus eismo viktorinoje, dalyviams dovanoti atšvaitai, kiti suvenyrai su policijos atributika.

Policijos atstovas minėjo, kad svarbiausia susivienyti su kaimynais, siekiant mažinti vietinį nusikalstamumą ir kitus teisės nusižengimus. Saugi kaimynystė skirta ne tik nusikalstamumui mažinti, tačiau ir geriems bendruomenės narių santykiams palaikyti. Šiame renginyje dalyvo vienas iš Butkiškės kaimo garbės svečių, tai poetas Juozapas Mickevičius. Viename jo eilėraščių „Butkiškės daina“ skamba šie žodžiai: „Butkiškė mano gimtoji, Butkiškė mano žalia, kraštas darbščiųjų artojų, vingiai Dubysos šalia“. Bendruomenės pirmininkui L.Bielskiui bei Saugios kaimynystės grupės atstovui D.Noreikai už gebėjimą nelikti abejingiems kaimynų problemoms bei glaudų bendradarbiavimą su policija, įteiktos atminimo dovanėles.

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariatas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.