Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VETERANŲ POPIETĖ POLICIJOS KOMISARIATE (0)

2014-12-01 11:55 | Arvydas Nekrošius

policijos veteranai

Kiekvienoj profesinėj veikloj svarbu nepamiršti tų žmonių, kurie savo geriausius metus, jėgas, profesionalumą, sąžiningai atlikdami tarnybines pareigas atidavė savo pasirinktai profesijai. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas kiekvienais metais komisariato veteranus tradiciškai kviečia į susitikimą. Šiais metais toks susitikimas įvyko lapkričio 28 d. komisariato pasitarimų salėje. Renginio tikslas -ne tik pasidalinti prisiminimais, pristatyti komisariato veiklos rezultatus, parodyti dėmesį buvusiems pareigūnams, tačiau ir aptarti bendradarbiavimo galimybes ir būdus, kartu numatyti bendradarbiavimo gaires, pabendrauti su Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovais Broniumi Oleka ir Zita Gaižauskiene, atvykusiais į Raseinius .Gražus sutapimas, kad kaip tik susitikimo išvakarėse komisariato sienas papuošė nuotraukų galerija „Darbo ir laisvalaikio akimirkos“,kuri sukėlė didelį veteranų susidomėjimą. Jie turėjo progą prisiminti policijos komisariate prabėgusius metus, buvusius bendradarbius, bendražygius, mokytojus ir patarėjus, dirbusius kartu kasdieninius darbus policijoje ir minėjusius prasmingas šventes.

Raseinių policijos veteranai

Komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas pasveikino susirinkusius, pristatė svečius ir susirinkimo darbotvarkę, supažindino su komisariato veiklos rezultatais. Pasitarime pasisakęs Bronius Oleka apžvelgė Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – asociacijos) kūrimosi istoriją ir priežastis, paskatinusias pareigūnus burtis. Pristatė dabartinę asociacijos veiklą, bendravimą su aukščiausiomis valdžios institucijomis, siekiant ginti policijos veteranų interesus. B. Oleka pabrėžė, kad už save kovoti ir ginti savo teisėtus interesus turime patys, paaiškino, kokių veiksmų reikia imtis norint atgauti pensijos nepriemoką, susidariusią sumažinus pensiją. Asociacijoje sprendžiami ne vien pensijos grąžinimo klausimai, veikla žymiai platesnė, apibrėžta nuostatuose, kuriuos galima rasti asociacijos interneto svetainėje. Svečias informavo susirinkusius veteranus apie asociacijos filialų steigimą miestuose ir rajonuose, o apie juos plačiau papasakojo Z. Gaižauskienė.
Viešnia akcentavo, kad anksti išėję į pensiją policijos pareigūnai neapsiriboja namais ir gaunama pensija, jie siekia integruotis į darbo rinką, dalyvauti visuomeninėje veikloje. Jos nuomone, per žmonių dalyvavimą visuomeninėse organizacijose gimsta pilietinė bendruomenė. Ji dar plačiau papasakojo apie asociacijos veiklą, asociacijos filialų steigimą. Trumpai pristatė Kauno filialo metų veiklos ataskaitą. Z. Gaižauskienė džiaugėsi suaktyvėjusia asociacijos veikla, aukščiausių policijos vadovų palaikymu ir kvietė susirinkusius veteranus burti iniciatyvinę grupę ir ateityje steigti asociacijos filialą Raseiniuose. “Visuomeninė veikla duoda bendravimo ir savęs realizavimo galimybes, galime būti naudingi policijos komisariatui, visuomenei ir iš to gauti naudą patys, galime spręsti įvairius aktualius klausimus” – savo pasisakyme pabrėžė Z. Gaižauskienė. Buvusi ilgametė policijos pareigūnė, kuriai teko dirbti ir Raseiniuose, paaiškino kaip tapti asociacijos nariu, kokios priėmimo į asociaciją procedūros.

Raseinių policijos veteranai

Komisariato viršininkas kvietė veteranus teikti bendradarbiavimo idėjas ir siūlė ieškoti bendradarbiavimo būdų ir formų. K. Užemeckas mato galimybę policijos veteranams dalyvauti policijos darbuotojų rezerve ir pakeisti tėvystės atostogoms ar kitoms ilgesnėms atostogoms išeinančius pareigūnus. Jei ši iniciatyva bus palaikomas pačių veteranų, tuomet būtų ieškoma galimybių idėją realizuoti praktikoje. Kita viršininko siūloma veikla veteranams – aktyviai įsitraukti į policijos rėmėjų veiklą. Viršininkas prašė susirinkimo dalyvių teikti siūlymus, jam tiesiogiai ar elektroniniu paštu, būti aktyviais idėjų generatoriais, nuo to policijos komisariatui ir rajono bendruomenei bus tik geriau.

Raseinių policijos veteranai

Diskusijas ir bendravimą susirinkimo dalyviai pratęsė neformalioje aplinkoje, prie arbatos puodelio. Tikimės, kad šiltas ir dalykiškas susitikimas duos apčiuopiamų rezultatų, suaktyvins policijos veteranų visuomeninę veiklą ir bendradarbiavimą su komisariatu.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.