Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Valstybinių miškų urėdija bendradarbiaus su STT (0)

2018-08-01 15:05 | Gitana Martinavičienė

Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Specialiųjų tyrimų tarnyba, kurio pagrindu aktyviau keisis informacija ir glaudžiau bendradarbiaus kovojant su galimais korupcijos atvejais valstybinių miškų ūkyje.

„Skaidrumas – svarbiausias Valstybinių miškų urėdijos veiklos principas ir neatsiejama kasdienės veiklos dalis. Su Specialiųjų tyrimų tarnyba jau turime bendradarbiavimo patirties, o pasirašytas susitarimas, tikimės, leis mūsų veiklą padaryti dar skaidresnę. Siekiame įdiegti aukščiausius skaidrumo standartus atitinkančią valstybinių miškų valdymo sistemą, kurioje neliktų vietos korupcijos apraiškoms“, – sako Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

„Palaikome Valstybinės miškų urėdijos siekį bendradarbiauti korupcijos prevencijos srityje ir suvaldyti galimas korupcijos rizikas. Strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčios valstybės įmonės tikslas vadovautis aukščiausiais skaidrumo standartais yra sveikintinas“, – sako Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Žydrūnas Bartkus.

Pagal š. m. rugpjūčio 1-ąją pasirašytą susitarimą Valstybinių miškų urėdija ir Specialiųjų tyrimų tarnyba sutaria glaudžiau bendradarbiauti ne tik kovojant su užfiksuotais korupcijos atvejais, bet ir  identifikuojant rizikos faktorius, rengiant korupcijos prevencijos priemones, sistemingai keistis aktualia informacija.

Tai jau ne pirmas Valstybinės miškų urėdijos žingsnis, siekiant įmonės veiklą padaryti kuo skaidresnę. Šių metų liepą įsteigtas anoniminis pasitikėjimo elektroninio pašto adresas pasitikejimolinija@vivmu.lt.

Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.

Šiuo metu vienas pagrindinių Valstybinių miškų urėdijos veiklos prioritetų – sėkmingai užbaigti valstybinių miškų valdymo konsolidaciją, apjungti įmonės padalinių bendrąsias administracines funkcijas, centralizuotai organizuoti medienos ruošą.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.