Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Valdemaras Jacikas: žmonės, ne avių banda, mere! (0)

2018-09-10 19:43 | krastietis.lt

V. Jacikas (S. Gudaičio nuotr.)

Džiaugiuosi, kad rašote ir klausiate. Šį kartą atsakysiu Aurimui Stankui. Jis savo laiške klausė: ”Lietuvoje visi kaimiškieji rajonai stengiasi pritraukti verslą į regionus ir rajonų valdžios tam deda daug pastangų. O Raseiniuose girdime mero A.Griciaus žodžius, jog jis stengiasi rajoną pasaugoti nuo verslo įtakos. Kaip Jūs galėtumėte pakomentuoti tokią mero politiką?”

Algirdą Gricių pažįstu labai gerai, tikiu kad taip pasakė.

Nuo ko jis ruošiasi „apsaugoti“ Raseinių rajoną? Nuo „Danspino“ ir direktoriaus Rosvaldo Kunicko? Nuo „Norvelitos“ ir Jordano Kenstavičiaus? Nuo Romualdo Zubielos, Vaido Kuzmarskio, manęs – Valdemaro Jaciko? Nuo žlugusio ir vėl prisikėlusio Sauliaus Matelio? O gal nuo visų kitų? Ūkininkų, smulkiųjų verslininkų, servisų darbuotojų ir t.t. ir pan.?

Įsivaizduokite tokią situaciją, vieną dieną visi verslininkai nutarė save „pasaugoti“ pavyzdžiui nuo A. Griciaus. Situacija utopinė, bet vis dėlto…

Visi verslininkai užrakina savo įmones. Niekas neveikia. Nei parduotuvės, nei kavinės. Neteikiamos jokios aptarnavimo paslaugos, nevyksta gamyba.

Intensyviai dirba tik mūsų MERAS A. Gricius, vicemerė ir valdančioji dauguma.

Šiurpokas vaizdas, ar ne? Tiesa, dirbtų dar „Alio Raseiniai“, rašytų kaip gerai dirba meras ir kokie blogi tie rajono verslininkai.

Esmė, kad p. Algirdas Raseinių rajono gyventojus laiko avinais. Sakydamas „apsaugosiu nuo verslo įtakos“, jis tarsi sako, kad aš jus pasaugosiu nuo „vilkų“. Tik bėda, kad „vilkų“ jis pats labiau bijo nei jo įsivaizduojamos „avys“.

Ir dar. Algirdai, Raseinių rajone avių daug mažiau nei tu galvoji, bet žinoma, neteigiu, kad jų nėra.

Jūsų laiškų, klausimų lauksiu el.paštu: jacikas.valdemaras@gmail.com

Valdemaras Jacikas
Tekstas neredaguotas. Už straipsnio turinį redakcija neatsako.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.