Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Už gerumą – gerumu Ariogaloje (0)

2015-12-09 09:08 | Arvydas Nekrošius

IMG_5319

Ne taip seniai Ariogalos kultūros namuose TS-LKD (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų) partijos Raseinių skyriaus jaunimas organizavo renginį „Padėk Padedantiems“, kurio tikslas buvo surinkti lėšas naujoms Carito patalpoms sutvarkyti. Gerų žmonių dėka šis tikslas buvo įgyvendintas ir jau šiandien Ariogalos Carito savanorės šventes sulauks naujose, sutvarkytose, šiltose ir jaukiose patalpose.

IMG_5330

Tad su džiaugsmu, atsidėkodami visiems žmonėms, kurie negailėjo savo laiko, pastangų, prisidėjo tiek materialine, tiek visokeriopa pagalba prie šios idėjos įgyvendinimo, gruodžio 6 dieną skyrėme renginį „Už gerumą – gerumu“. Jo metu buvo dėkojama visiems geros širdies žmonėms, artėjančių švenčių proga susirinkusiuosius sveikino LR Seimo nariai Agnė Bilintaitė ir Rokas Žilinskas, padėkos žodį tarė vienas iš šio renginio organizatorių, Raseinių rajono Tarybos narys Andrius Bautronis, savo koncertą dovanojo svečias – garsus aktorius, bardas – Gediminas Storpirštis, kurio koncertą finansavo Raseinių r. Jaunimo reikalų taryba.

IMG_5337

Renginys pralėkė labai greitai ir sėkmingai. Tikimės, kad iš salės išėjusiems žmonėms nuo veido dar ilgai nedings šypsena, širdys dar plačiau spinduliuos gerumą ir šilumą, o artėjančioms šventėms ši popietė suteikė jaukumo ir šviesos, nes Kalėdos – tai gerumo laikotarpis, ir mes labai džiaugiamės, kad gerumo pasisemti į renginį susirinko nemažas būrys žmonių.

IMG_5331

Viljamas Šekspyras yra pasakęs: „Gera širdis – tikras auksas.“ Nors esame maža bendruomenė, mažas miestelis, tačiau gerų žmonių čia nestinga, tuo įsitikinome jau ne vieną kartą. Tad dar sykį Jums labai dėkojame už pagalbą įgyvendinant Carito patalpų sutvarkymą, už pagalbą organizuojant renginį „Už gerumą – gerumu“, už Jūsų gerą širdį, supratingumą ir palaikymą. Lengviau ir prasmingiau daryti gerus darbus, kai žinome, kad užnugaryje turime daug gerų širdžių.

Nebijokime atverti savo širdį, dalintis gerumu ir nė nepajusime, kaip gyvenimas kitomis spalvomis nušvis ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems.

Algimantė Ambrulaitytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.