Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tradicinė Rudens šventė „Žemaičių Sueiga Raseiniuose“(Akimirkos) (0)

2015-09-20 15:29 | Airinas Jermolajevas

 

Nušurmuliavo Žemaičių sueiga, ankstesniais metais rudens šventėmis vadinta. Šventinė kolona vos ne žiedu aprietė visus Raseinius, kad net mūsų svečiai iš užsienio stebėjosi, iš kur tiek dalyvių eisenoj, jei patys Raseiniai nedideli?

    Šventėje nuobodžiauti, tikriausiai, niekam neteko, nes programa buvo labai įvairialypė: nuostabi buvo Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ programa „Yra šalis“, vaikai dainavo kartu su „Svirpliu“, liaudiškos muzikos mėgėjai turėjo progos paklausyti bei kartu padainuoti su Žemaitijos nacionalinio parko folkloro ansambliu „Platele“, Mikoliškio kaimo kapela „Apynėlis“ (Pasvalio r.), Vilkaviškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vingis“, šauniąja „Kitava“ ir t.t. Roko mėgėjams koncertavo „Thundertale“ ir t.t. Fotografai kvietė į parodą- pilietinę akciją „Mano ir tavo Raseiniai“, režisierius Ramūnas Abukevičius pristatė filmą „Donelaitis“, veikė XVII a. Mažosios Lietuvos tautinio kostiumo paroda. Buvo atidengta Svajūno Jurkaus ir Sergėjaus Plotnikovo skulptūrinė kompozicija „Lūšis“, nuotaiką kėlė Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, vadovaujamas Remigijaus Termino ir t.t. Gražiai buvo pagerbti konkursų „Gražinkime savo aplinką“ ir „Metų ūkis“ nugalėtojai, gražiai padėkota visiems, kurių pastangomis Raseiniuose gražiai renovuotas Pieninės gatvės 7-asis namas.
O kur dar didysis Raseinių prekymetis, seniūnijų, organizacijų kiemeliai, žemaitiškos ripkos žaidimas, šventiniai fejerverkai…

Nuotraukos – Airino Jermolajevo

Informacija : www.raseiniai.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.