Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tęsti darbus valstybiniame miškų sektoriuje atsisakė nedidelė dalis darbuotojų (0)

2018-01-14 14:58 | krastietis.lt

Pertvarkant valstybinių miškų ūkio valdymą, visiems valstybinių miškų urėdijų darbuotojams, išskyrus vadovus, buvo pasiūlyta toliau dirbti naujai įkurtoje valstybės įmonėje Valstybinių miškų urėdija. Tęsti darbą atsisakė nedidelė jų dalis – iš 4 tūkstančių darbuotojų naujoje įmonėje nesutiko dirbti 348 žmonės. Iš jų – daugiausia miško darbininkai ir urėdijų administracijų darbuotojai.

„Tenka tik apgailestauti, kad dalis patyrusių žmonių nusprendė palikti urėdijas, nors galėjo dirbti toliau. Apmaudu, jeigu kai kurie iš jų tokį sprendimą priėmė suklaidinti pertvarkos priešininkų, – sako aplinkos viceministras Martynas Norbutas. – Matyt, dar nėra buvę, kai neva už miškininkų teises kovojantys aktyvistai patys agitavo žmones netekti darbo“.

Pasak viceministro, apie 260 darbininkų, medienos ruošos ir prekybos specialistų turėtų nesunkiai rasti kitą darbą, kadangi jų poreikis regionuose yra didelis. Paklausūs darbo rinkoje turėtų būti ir informatikai, ekonomistai bei buhalteriai.

Nors dalis darbuotojų traukiasi, naujoji valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija vykdo visus numatytus darbus.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.