Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Tautiška giesmė“ skambėjo ir ant Kejėnų piliakalnio (0)

2015-07-07 23:58 | Arvydas Nekrošius

kajenu-piliakalnis

Prie visame pasaulyje vykusios lietuvių pilietiškumo ir solidarumo akcijos liepos 6-ąją prisijungė ir milašaitiškiai, raginami kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ aktyvių narių prisidėti prie viso pasaulio lietuvių didingos šventės. Valstybės dieną Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“ skambėjo ne tik miestų aikštėse, istorinėse vietovėse, bet ir draugų būryje. Patriotiškai nusiteikę Milašaičių žmonės, susikibę už rankų ir taip simbolizuodami vienybę bei stiprybę, liepos 6-osios vakarą istorinėje vietoje – ant Kejėnų piliakalnio – lygiai 21 val. uždainavo „Lietuva, Tėvyne mūsų…“. Sugiedojus Lietuvos himną, dainavome dar ne vieną lietuvišką dainą apie Dubysą, gimtinę, namus. Malonus jausmas apima krūtinę, kai žinai, kad kiekvienas iš mūsų yra tos Lietuvos mažytė dalelė, bet labai brangi dalelė. Atrodė, net Kejėnų miškas džiaugėsi, kai milašaitiškiai nuo piliakalnio pasuko link namų ne tylėdami, bet liaudies dainas dainuodami. Tos tautos stiprybės bei vienybės išardyti niekas negali, negali niekas niekada parklupdyti ir tų krašto tikrųjų patriotų – mūsų, be galo mylinčių savo kraštą, puoselėjančių tautines tradicijas ir perduodančių jas savo vaikams ir vaikaičiams. Jeigu Lietuvos Trispalvė plazda stipriai ir iš visų jėgų spaudžiama vaiko rankose, mes, milašaitiškiai, galime tuo tik pasidžiaugti. Gražiausia mums upė Dubysa tekėjo ir tekės, nes nėra tokios jėgos, kuri galėtų ją sustabdyti, kaip ir nėra jėgos, kuri mūsų Lietuvą suskaldytų, nes mes esame ir būsime VIENINGI.

Danutė Girinskienė
Kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ tarybos narė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.