Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tadas Ambrozaitis – konkurso „Balta pasaka“ nugalėtojas (0)

2020-01-13 11:42 | Gitana Martinavičienė

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos dailės ugdytojų draugija ketvirtus metus iš eilės organizuoja žiemiškai jaukų respublikinį piešinių konkursą „Balta pasaka“. Konkurse moksleiviai skatinami pasirinkti mėgstamą piešimo priemonę (guašą, akvarelę, tušą, kreideles ar kt.), duoti galios vaizduotei ir kūrybiškai atskleisti baltos pasakos temą.

Konkurso organizatoriai sulaukė beveik 1000 darbų iš visos Lietuvos. Buvo atrinkta 42 laureatų piešiniai, kurie eksponuojami Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje.

Gruodžio 10 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko žiemiškai jaukaus respublikinio piešinių konkurso „Balta pasaka“ darbų parodos atidarymo šventė, į kurią buvo pakviesti konkurse dalyvavę moksleiviai kartu su pedagogais.

Šiame konkurse dalyvavo ir 4 Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažieji kūrėjai. Jaunasis menininkas Tadas Ambrozaitis tapo laureatu 11-14 metų amžiaus grupėje. Jo kūrinys „Kalėdų rytas“ pateko į geriausiųjų dešimtuką. Tadui buvo įteiktas laureato diplomas ir konkurso organizatorių dovana. Padėkos už kūrybiškumą įteiktos trims mažosioms dailininkėms: Agnieškai Aukštakytei, Augustei Danieliūtei ir Liepai Juškaitei.

Dėkojame Raseinių kultūros centro administracijai už galimybę dalyvauti laureatų apdovanojimų šventėje.

Norime pasidžiaugti ir pasveikinti Tadą Ambrozaitį, kurio piešinys „Kalėdų rytas“  eksponuojamas geriausiųjų respublikinio konkurso „Balta pasaka“ laureatų kūrinių parodoje Vilniuje.

Dalia Rapalytė
RRKC dailės studijos vadovė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.