Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sveikiname SOP (0)

2014-04-06 10:21 | Arvydas Nekrošius

Sveikiname Lietuvos specialiųjų pajėgų karius su jų diena – prieš šešerius metus balandžio 3 d. įstatymiškai buvo įsteigta nauja Lietuvos kariuomenės pajėgų rūšis – SOP. Šių pajėgų kariai yra įgiję neįkainojamos patirties tarptautinėse operacijose ir ypač Afganistane, kur ir šiuo metu jie sėkmingai tarnauja. SOP kariai ne kartą yra gavę pagyrimų ir aukščiausio įvertinimo už profesionaliai atliktas užduotis tiek iš Lietuvos, tiek iš NATO sąjungininkų vadovybės.

Lietuvos kariuomenės specialiosios pajėgos pradėjo formuotis 1995 metais. Šiandien Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgas sudaro Ypatingosios paskirties tarnyba, Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas, Kovinių narų tarnyba, Karinių oro pajėgų Specialiųjų operacijų grandis. Specialiųjų pajėgų užduotys – specialioji žvalgyba, tiesioginiai veiksmai ir karinis mokymas. Nuo 2002 m. SOP eskadronas dalyvauja tarptautinėje operacijoje Afganistane.

kam

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.