Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Svajonių išsipildymo šventė (0)

2015-12-28 22:31 | Airinas Jermolajevas

DSCN1958Iki Kalėdų likus porai dienų, kai jau visur spindėjo šventinę aurą skleisdamos išpuoštos eglutės, o mažųjų širdelėse pleveno kalėdinio stebuklo laukimo nuotaikos, į Raseinių miesto seniūnijos salę rinkosi daugiavaikių, sunkiau besiverčiančių šeimų vaikai. Šįkart laukti Kalėdų Senelio čia jų sugužėjo ypač daug. Kiekvienas tikėjosi dovanėlių. Ir ne bet kokių, o tokių, kokių pageidavo pats, savo norus išsakęs prieš keletą mėnesių.

Dabar gražios dėžės ir dėžutės su dovanomis, visas jų kalnas, sukrautos salės kampe, taip ir traukė nekantraujančių vaikų dėmesį. Aišku, kad tiek dovanų netilptų ne tik į patį didžiausią Kalėdų Senelio maišą, bet ir į jo roges… Bet kol nepasirodys Senelis, dovanų liesti niekam nevalia!

Pagaliau tarpdury pasirodo raudonas apsiaustas, kyšteli balta barzda.

– Senelis! Senelis! – šaukia vaikai.

DSCN1967

O šis, gražiai pasisveikinęs, visus kviečia į ratelį kartu pašokti „Bitute, pilkoji“. Pašokdinęs mažuosius, kiek atsipūtęs ir sužinojęs, ar visi, laukdami švenčių, buvo geri, Kalėdų Senelis imasi dovanėlių dalybų… Duoda ne už dyką, vis prašo parodyti, ką per metus išmokę – kokią dainelę padainuoti, eilėraštuką pasakyti, pašokti paprašo.

Kam atitenka traktoriukas, paspirtukas ar riedlentė, kam automobilis ar lėlė, kam gražūs batukai, reikalingas drabužėlis… Kai kurios dovanos tokios didelės, kad mažesniems jas nusinešti padeda seniūnijos socialinės darbuotojos Loreta ar Darina, tėveliai.

– Ar visų norus išpildžiau? Visi laimingi? – klausia atsisveikindamas Kalėdų Senelis.

– Taaaip! – šaukia vaikai.

Tą dieną čia susirinkę mažieji raseiniškiai gavo ir įvairių saldumynų, nes be jų – kokios čia šventės?!

Dovanėles – gražius šokoladinius Kalėdų Senelius vaikams iš maišo traukė ir dalino artėjančių šv. Kalėdų proga vaikų pasveikinti atvykusi Raseinių savivaldybės Tarybos narė Diana Kaupaitienė. Ji sakė, kad visas šis šokoladinių senelių maišas – Seimo narių Edmundo Jonylos ir Gintauto Mikolaičio bei Socialdemokratų partijos rajono skyriaus  pirmininko Antano Kilčausko dovana vaikams.

DSCN1961

Tą dieną įvyko nedidelis Kalėdų stebuklas: vaikai gavo tokių dovanėlių, kokių ir norėjo. Jų norus įgyvendinti padėjo Raseinių seniūnijos socialinės darbuotojos Loreta Vaičekauskienė ir Darina Bražienė, prieš keletą mėnesių aplankiusios vaikus ir sužinojusios jų norus. Tuos mažųjų kalėdinius pageidavimus jos paskelbė internetiniame puslapyje www.vaikusvajones.lt.

Akcija „Vaikų svajonės“ vyko jau ketvirtąjį kartą. Ir šiemet ji buvo pati sėkmingiausia. Vaikų norus išgirdo verslininkai, jautrūs užsienyje gyvenantys lietuviai, kiti geros valios žmonės. Kas siuntė į projekto sąskaitą pinigus, kas nupirko pageidaujamų dovanėlių patys. Raseiniškių vaikučių kalėdiniai pageidavimai įvykdyti su kaupu.

Autoriaus nuotr.

Povilas Vyšniauskas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.