Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sutikime pavasarį su nauju KRAŠTIETIS.LT projektu istorijos mėgėjams (0)

2014-03-01 17:51 | Arvydas Nekrošius

Simboliška, kad kraštietis.lt tinklapis pirmąją pavasario dieną, savo skaitytojams pristato naują projektą – „Tada ir dabar“. Šis projektas skirtas istorijos mėgėjams ir jaunajai kartai, kurie nepamena „senųjų Raseinių“. Bandysime aprėpti ankstyvąją istoriją, kai buvo padarytos pirmosios fotografijos, taip palaipsniui artėdami prie nūdienos laikų. Taip pat laukiame kraštiečių prisidėjimo prie projekto. Jei turite senų nuotraukų, mes galime jas skaitmenizuoti (jei neturite galimybės tai padaryti patys) nufotografuotume dabartinį vaizdą ir patalpintumėme visiems lankytojams peržiūrai. Jei norite prisidėti prie projekto, rašykite mums info@krastietis.lt

Taip pat bus sukurta nauja straipsnių ir naujienų kategorija – „Istorija“. Čia talpinsime įvairius straipsnius skirtus krašto istorijai, naujienas iš krašto istorijai skirtų renginių ir t.t.

Pirmajai pavasario dienai Jums norėtume pristatyti keletą nuotraukų su vienu žymiausiu V. Grybo (1890-1941) paminklu ir ryškiausiu mūsų miesto veidu – „Žemaičiu“. Šis kūrinys buvo pastatytas 1934 m. buvusioje Rinkos aikštėje. Tai buvo pats aukščiausias paminklas nepriklausomoje Lietuvoje ir siekė 13 metrų. Šis paminklas simbolizuoja žemaičių stiprybę ir atkaklumą kovoje už laisvę. Paminklas atidengtas 1934 m. birželio 24 d., dalyvaujant 25 tūkstančiams žmonių.

2014 m. ir 1937 m.

Žemaičio paminklas
Žemaičio paminklas

2014 m. ir 1936 m.

ist4
ist3

2014 m. ir pokario laikotarpis.

ist6
ist5

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.