Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite (0)

2014-05-16 16:30 | Arvydas Nekrošius

Gegužės 14 dieną Nemakščių miestelio bibliotekoje įvyko susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Poetė yra išleidusi virš 30 įvairiausių knygelių, skirtų jauniausiems skaitytojams. Jos tekstai skambūs, ritmingi, parašyti vaikams suprantama kalba.

Vaikai buvo nustebinti poetės kūrybos pristatymu. Zita Gaižauskaitė persirengusi Miško Močia kartu su vaikais pabuvo savo kūrybos posmų personažais- Kiškiu, Saulute, Briedžiu, Vilku, Šarka, Gandru, Varle. Vaikams puikiai sekėsi įsijausti į vaidmenis.

Didelį įspūdį vaikams paliko paruoštas ,,skundų“ maišelis į kurį visi metė savo negerumus, melagiukus, ožiukus, tinginiukus, kuriuos Miško Močia užrišo ir išmes į skruzdėlyną.

Po to poetė su vaikais šoko miško šokį, atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, bendravo su jais. Vaikai buvo išmokę eilėraštukų, kuriuos deklamavo poetei.

Zita Gaižauskaitė sakė, kad labai myli vaikus ir rašo tik jiems. Nuoširdi, šilta ir labai jautri moteris, tokia pasirodė vaikų poetė Zita Gaižauskaitė.Renginiui pasibaigus mažieji skaitytojai galėjo įsigyti poetės knygų ir gauti autografą.

Renginio akimirkos

Renginio akimirkos

Renginio akimirkos

biblioteka

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.