Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Stiprus ugniagesys – didžiulė viltis (0)

2015-11-16 21:34 | Airinas Jermolajevas

2015-11-09, 2Praėjusį pirmadienį, iš pat ankstyvo ryto į Raseinių ugniagesių gelbėtojų kolektyvą atvyko LR Seimo narys Edmundas  Jonyla   su padėjėja, savivaldybės tarybos nare Diana Kaupaitiene pagerbti  Modestą Mikolaitį, kuris 2015 m.  spalio 19 – 24 dienomis Jungtinėse  Amerikos valstijose vykusiame Pasaulio ugniagesių čempionate kartu su Lietuvos komanda  įrodė, kad Lietuvos ugniagesiai yra vieni stipriausių pasaulyje. Taip jis Lietuvai ir raseiniškiams parvežė sunkiai iškovotą trečiąją vietą. Lapkričio 9- ją visos bendradarbių ugniagesių komandos iškilminga rikiuote parodė didžiulį dėmesį bičiuliui. LR Seimo narys Edmundas Jonyla  Modestui Mikolaičiui įteikė padėką ir suvenyrą už iškovotus aukštus pasiekimus vykusiame Pasaulio čempionate ir  dėkojo Modestui už atsidavimą savo profesijai, už mokėjimą atsakingai ir profesionaliai dirbti, už kantrybę ir gebėjimą visada rasti išeitį. Neveltui čempionato šūkis buvo „ Stiprus ugniagesys gali išgelbėti gyvybę“. E. Jonyla ne tik Modestui Mikolaičiui, bet ir visiems susirinkusiems bei savo parengties postuose buvusiems ugniagesiams gelbėtojams linkėjo sėkmės sunkiame ir labai atsakingame jų darbe. Po iškilmingos rikiuotės buvo aptarti  ugniagesiams gelbėtojams jau priimti ir dar ruošiami  LR Seimo įstatymai,  kiti aktualūs klausimai ir jų sprendimo būdai .

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.