Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Steponkaimio bendruomenė Suvalkijoje (1)

2014-06-02 17:47 | Airinas Jermolajevas

 

CIMG1819Gegužės 31d. Steponkaimio bendruomenė vyko į kelionę po Suvalkijos kraštą. Kaip ir visos kelionės prasideda nuo Raseinių Žemaičio paminklo. O kokia kelionė be savo gido – tai Gražina Pečkaitėnė. Aplankėme daug nuostabių vietovių: Paežerių dvarą, J. Basanavičiaus gimtąją sodybą – muziejų, vaikščiojome po Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną, pabuvome Sideravičiaus sodyboje – kur stovi arkliai – milžinai. Kelionės maršrutu buvo numatyta aplankyti du bendruomenės centrus. Tai Bartininkų ir Vištyčio. Tai puikiai įruošti bendruomenių centrai. Bartininkų bendruomenės centrui didelę paramą skyrė ž.ū ministerija ir ministras pirmininkas A. Butkevičius. Jo dėka buvo padovanota virš 100 kėdžių. Vištyčio bendruomenė – tai didelis ir kultūros centras. Panašų projektą vykdė ir Sargelių bendruomenė. Kaip neaplankyti S. Neries tėviškės, kuri kvepia medumi! O kaip nepabūti metalo muziejuje! Kuris įsikūręs prie Vištyčio ežero. Ežero pakrantėje Šilelio miške trykšta šventas šaltinėlis. Kelionę užbaigėme Viktorijos poilsiavietėje. Mus visur lydėjo Vilkaviškio muziejaus direktorius Antanas Žilinskas. O, kad kelionė buvo nuostabi, tai rajono savivaldybės dėka. Bendruomenei buvo paskirta 695 lt. Kitos bendruomenės panašius pinigėlius skyrė kitiems tikslams. Mūsų bendruomenei šiemet 10 metų. Tai šiai sukakčiai gautus pinigėlius ir paskyrėme. Į kelionę išvykome ne tuščiomis. Gavome ne mažai lauknešėlių : tai nuo LRS nario E. Jonylos, socialdemokratų partijos skyriaus pirmininko A. Kilčiausko, rajono tarybos nario R. Bartkaus. Bendruomenės pirmininkė Audronė Stankevičienė ir seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė nepamiršo varduvininkų – Angelės Pocienės ir Gintauto Jankausko. O gimtadienį tą dieną šventė Zita Poškevičienė. Trumpai sustojome prie Vištyčio akmens. Paskutinis sustojimas prie Vinco Kudirkos paminklo. Čia bendroje nuotraukoje įsiamžino mūsų vyrai – tėvai, nes ši kelionė buvo tėvo dienos šventės išvakarėse. Iki kitų kelionių – žinoma Lietuvoje, nes mes jos dar mažai žinome.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (1)


  1. IP:78.62.71.222

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.