Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sprendžiamos Raseinių autobusų stoties statybos problemos? (0)

2014-03-01 16:20 | Arvydas Nekrošius

Raseinių autobusų stotis

Savivaldybėje lankėsi autobusų stoties techninio projekto rengėjai, projekto vadovas, UAB „Bilderis“ architektas A. Žemkauskas. Kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu, Ekonomikos ir ūkio departamento direktore Indre Antanaitiene bei kitais atsakingais darbuotojais aptarė tolesnę Raseinių autobusų stoties statybos eigą. Projektuotojai pristatė, kas jau yra atlikta, ką numatyta padaryti artimiausiu metu, su kokiais kliuviniais susiduriame. Savivaldybės atstovai paprašė projektuotojų, kad šie operatyviai informuotų apie problemas, jei tokių jų iškiltų, kad bendromis jėgomis būtų galima greičiau jas išspręsti.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.