Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Socialdemokratai reikalauja, kad A. Kubilius prisiimtų atsakomybę už Konstitucijai prieštaraujančios politikos žalą Lietuvai (0)

2014-12-30 00:28 | Airinas Jermolajevas

Lsdp-logoKonstituciniam teismui nutarus, kad taip vadinamu “sunkmečiu” aukštesnes pareigas einančių prokurorų pareiginės algos koeficientai buvo sumažinti neproporcingai. LSDP (Lietuvos Socialdemokratų partija) klausia tuometinio premjero Andriaus Kubiliaus, ar jis ketina prisiimti asmeninę atsakomybę už visus nemokšiškus ir ypatingą žalą valstybei padariusius jo vyriausybės sprendimus.

Žongliruodami “sunkmečio” baimėmis konservatoriai ir liberalai dangstė savo trumparegiškos, nemokšiškos ir prieštaraujančios šalies Konstitucijai politikos veiksmus, kuriuos taisyti tenka socialdemokratamas, o nusmukdytos ekonomikos padarinius kęsti visiems Lietuvos gyventojams.

Dabartinė valdančioji koalicija surado būdų, kaip atstatyti teisingumą: atstatytos ir kompensuojamos pensijos, ligos kompensacija grąžinta į prieškonservatorinį lygį, atstatomi kitų labiausiai dėl karpymų nukentėjusiųjų atlyginimai.

Tikimės, kad nepaisant visų dešiniųjų iškastų duobių Lietuvai, socialdemokratams apmokėjus konservatorių klaidas, visa šalis galės toliau judėti į priekį ir investuoti į ateitį.

Informacija: www.lsdp.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.