Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Socialdemokratai inicijuoja Lietuvos parlamentinių partijų susitarimą dėl žmogaus teisių (0)

2015-05-12 12:14 | Airinas Jermolajevas

0015Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) prezidiumas, atsižvelgdamas į būtinybę įsipareigoti Lietuvos žmonėms ginti ir puoselėti jų teises ir laisves, kurios yra įtvirtintos tarptautiniuose ir nacionaliniuose teisės aktuose, priėmė nutarimą, kuriuo nusprendžia inicijuoti Lietuvos parlamentinių partijų susitarimą dėl žmogaus teisių ir laisvių apsaugos.

Šiuo susitarimu Seime atstovaujamoms partijoms būtų siūloma įsipareigoti saugoti, ginti ir puoselėti žmogaus teises ir laisves bei susilaikyti nuo bet kokių iniciatyvų, kurios būtų nesuderinamos su principais, įtvirtintais šiame susitarime, sukūrimą ir pasirašymą.

lsdp raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.