Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Skelbiama atranka „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams gauti (0)

2015-01-11 00:36 | Arvydas Nekrošius

Lūšis

Artėja didi Lietuvai šventė – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šios dienos proga rajono Savivaldybė teikia „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimus. „Auksinės lūšies“ statulėlė simbolizuoja mūsų rajono Savivaldybės herbą, o „Žemaičio“ statulėlė – mūsų miesto simbolis.

Skelbiama atranka būsimiems apdovanojimams.

„Auksinės lūšies“ apdovanojimai ir pažymėjimai teikiami kasmet Vasario 16-osios proga už ypatingus praėjusių metų pasiekimus: labiausiai pasižymėjusiai pramonės ar gamybos įmonei už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas, už investicijas į verslo plėtrą, pasiekimus ūkio ir turizmo srityse, už rajono ūkininkas ar žemės ūkio bendrovė už ženklius pasiekimus kaimo plėtros srityje.

„Žemaičio“ apdovanojimai ir pažymėjimai teikiami kasmet Vasario 16-osios proga už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą, Raseinių krašto garsinimą švietimo, meno ir sporto srityse, už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse.

Kandidatus Savivaldybės teikiamiems apdovanojimams gali siūlyti rajone registruotos bendrovės, Savivaldybės administracijos skyriai, rajono Savivaldybės įstaigos, įmonės bendrovės, viešosios įstaigos ir bendruomenės. Jūsų siūlymų lauksime iki sausio 27 dienos el. p. gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Teikdami pasiūlymus būtinai nurodykite kandidato gyvenamąją (ne deklaracijos) vietą, telefono numerį, jei yra galimybė – ir elektroninį adresą. Kuo detaliau nurodykite, kodėl Jūs manote, kad Jūsų siūlomas žmogus vertas apdovanojimo ir paraiškoje nurodykite, kuriam apdovanojimui ir nominacijai teikiate kandidatą bei kas kandidatą siūlo.

Gavusieji „Auksinės lūšies“ ar „Žemaičio“ apdovanojimus į analogiškus apdovanojimus gali pretenduoti tik po 5-erių metų.

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.