Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Skaitymo iššūkis“ pasiekė finišą! (0)

2018-09-17 13:14 | Gitana Martinavičienė

Visą vasarą trukusios ir didelio susidomėjimo Lietuvoje sulaukusios varžytuvės „Skaitymo iššūkis“ baigėsi. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Projektą  „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Šiose varžytuvėse gali dalyvauti tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Šią vasarą į varžytuves užsiregistravo net 8 999 dalyviai – dvigubai daugiau nei praėjusiais metais! Buvo perskaityta 26 530 knygų, o visas užduotis įveikė net 3 553 skaitytojai iš visos Lietuvos, kurie sėkmingai įveikė iššūkio užduotis ir dalyvavo loterijoje dėl pagrindinių prizų – 10 išorinių baterijų ir 10 „Norų namų“ įsteigtų dovanų. Pagrindiniai „Skaitymo iššūkio“ nugalėtojai jau paaiškėjo: http://vasarasuknyga.lt/2018/09/05/skelbiame-skaitymo-issukio-pagrindiniu-prizu-nugaletojus/

Jeigu tarp nugalėtojų savo pavardės neradote – nenusiminkite, nes artimiausiu metu aktyviausiems ir pirmiesiems „Skaitymo iššūkį“ įveikusiems dalyviams bibliotekos yra paruošusios paskatinamuosius prizus!

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka ir didžioji dalis jos filialų ir šiais metais taip pat aktyviai prisijungė prie šios akcijos ir pateko į aktyviausiai akcijoje dalyvavusių Lietuvos bibliotekų dešimtuką! Aktyviausi šiose varžytuvėse buvo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Betygalos filialo skaitytojai, kurie „Skaitymo iššūkio“ metu perskaitė net 161 knygą! Šauniai pasirodė ir Girkalnio, Gruzdiškės, Žaiginio ir kitų filialų skaitytojai. Per visą akcijos laikotarpį Viešojoje bibliotekoje bei filialuose „Skaitymo iššūkyje“ dalyvavo 221 dalyvis, perskaityta 1019 knygų!

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname „Skaitymo iššūkio“ paskatinamųjų prizų – gertuvių, Raseinių rajone laimėtojus, kuriais tapo: Vika Masalskienė (Raseiniai ); Deimantė Jokubauskytė (Raseiniai); Adomas Degutis (Ariogalos m.); Auksė Lukenskaitė (Berteškių fil.);  Edgaras Tautkus (Betygalos fil.); Pijus Barišauskas (Butkiškės fil.); Genovaitė Puleikienė (Girkalnio fil.); Genovaitė Kveselienė (Gruzdiškės fil.); Irma Rupeikienė (Ilgižių fil.); Goda Danilevičiūtė (Kalnujų fil.); Rasa Norkienė (Katauskių fil.); Živilė Kulpovič (Kaulakių fil.); Marijona Adomaitienė (Milašaičių fil.); Lukrecija Stulgytė (Nemakščių fil.); Aistė Stumbrienė (Paliepių fil.); Rugilė Jasiūnaitė (Pašaltuonio fil.); Janina Juodienė (Paupio fil.); Aistė Škilytė (Pramedžiavos fil.); Liveta Petroševičiūtė (Sujainių fil.); Evelina Sinkutė (Šiluvos fil.); Greta Jagminaitė (Užkalnių fil.); Evelina Latvytė (Verėduvos fil.); Aušra Palubinskaitė (Vosiliškio fil.); Regina Tunaitienė (Žaiginio fil.).

Visi kiti, kurie dalyvavo „Skaitymo iššūkio“ akcijoje, taip pat sulauks mažos paskatinimo dovanėlės. Gertuvės ir kitos atminimo dovanėlės visus dalyvius pasieks artimiausiu metu! Dėl dovanėlės atsiėmimo Jus informuos bibliotekininkė!

Iki susitikimo kitais metais!

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.