Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluvos kolektyvai svečiuose Papilėje (0)

2019-10-28 14:51 | Gitana Martinavičienė

Spalio 26 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje kolektyvai: ansamblis „Šilo aidai“, vokalinis ansamblis „Harmonija“ bei vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ (kolektyvų vadovas Saulius Beniulis) dalyvavo XIX vokalinių ansamblių festivalyje „Rudens melodija“ Papilėjė (Akmenės r.). Tai labai graži pažintis su Papilės kultūros namais, kuri užsimezgė šventėje „Pavasario melodijos“ Rėkyvoje, o lankantis festivalyje „Atsiliepk dainoj“ Kaltinėnuose Šiluvos kolektyvai buvo pakviesti į Papilės kultūros namų organizuojamą festivalį. Vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ buvo pakviesta netikėtai – laimėjus II prizinę vietą Respublikiniame istorinės dainos konkurse „Aušta aušrelė“ Joniškyje. Festivalio „Rudens melodija“ organizatoriai panoro išgirsti ir trečią Šiluvos kolektyvą su konkursine programa. Buvo malonu ne tik dainuoti, bet ir išgirsti kitų kolektyvų iš Papilės, Šilalės, Mažeikių, Radviliškio r. skambių dainų. Apdovanojimų metu Šiluvos kolektyvų vadovas Saulius Beniulis įteikė dovanas Papilės kultūros namams. Labai nustebino apdovanojimai kolektyvų nariams koncertmeisteriams. Tad dovana labai nudžiugino ne tik ansamblio „Šilo aidai“ muzikantą Arūną Klimavičių (bosinė gitara), bet ir visą kolektyvą. Po apdovanojimų visi kolektyvai ir jų vadovai prie gausaus vaišių stalo šiltai bendravo, dalinosi įspūdžiais. Buvo malonu išgirsti gražius žodžius apie vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ padainuotas konkursines dainas, kurios palietė ne tik klausytojų klausą, bet ir širdis. Netrūko pagyrų ir ansambliui „Šilo aidai“ bei vokaliniam ansambliui „Harmonija“. Ačiū festivalio „Rudens melodija“ organizatoriams ir Donvinai Savickienei už pakvietimą! Ačiū Papilės kultūros namų kolektyvui už svetingumą ir vaišingumą! Ačiū Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje kolektyvams: ansambliui „Šilo aidai“, vokaliniam ansambliui „Harmonija“ bei vokalinei grupei „Ingrida ir draugai“! Ačiū Raseinių rajono kultūros centro vairuotojui Stasiukui!

Sauliaus Beniulio
RRKC Šiluvoje mėgėjų meno kolektyvo vadovas

Sauliaus Beniulio ir Donvinos Savickienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.