Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluvos ansamblių koncertas „Muzikiniame vakare“ Jaunimo užimtumo centre (0)

2019-10-03 11:08 | Gitana Martinavičienė

Rugsėjo 30 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinis ansamblis „Harmonija“ ir ansamblis „Šilo aidai“ (vadovas Saulius Beniulis) dalyvavo „Muzikiniame vakare“ Raseinių r. JUC salėje. Nors ruduo, lietūs lyja ir atvėso oras, tačiau žmonės tradiciškai susirinko paklausyti dainų, pašokti ir sudalyvauti linksmame ne viename žaidime, kuriuos sumaniai sugalvoja renginio vedančioji Sandra Maslauskienė. Neapsieita ir be pokšto. Muzikinio vakaro vedančioji Sandra, skambant dainai „Jazminai“ paragino pašokti, o kas nešoka  padainuoti. Nedrąsiai renkantis šokti, Šiluvos kolektyvų vadovas Saulius pokštaujant paragino tuos, kas nešoka ir nedainuoja, pasiimti „dūdeles“ ir pagroja. Netrukus prie Šiluvos kolektyvų prisijungė Raseinių rajono kultūros centro kapelos „Dubysa“ muzikantas Kasparas Bagdonas ir nuostabiais klarneto treliais pagyvino Šiluvos kolektyvų dainavimą. Malonu, kad Šiluvos kolektyvai ne tik dainavo, bet ir patys įsijungė ne tik į žaidimus, bet ir į šokius. Kaip bebūtų gaila, tačiau renginiai, kaip sako ansamblio „Šilo aidai“ dainininkė Danutė, viskas turi pradžią ir pabaigą. Ačiū Šiluvos kolektyvams, kad nepabūgo atvykti į šaunų renginį! Ačiū Muzikinio vakaro organizatoriams už pakvietimą! Ačiū renginio vedančiajai Sandrai už šiltą ir draugišką renginio vedimą! Ačiū ištikimai publikai, kad nepabūgo nei lietaus, nei rudens vėsos!

Saulius Beniulis
RRKC mėgėjų meno kolektyvo vadovas Šiluvoje

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.