Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluviškiai susirinko paminėti Baltijos kelio 30-metį Jono Pauliaus II-jo aikštėje (0)

2019-08-26 13:03 | Gitana Martinavičienė

Rugpjūčio 23 dienos vakarą šiluviškiai susirinko paminėti Baltijos kelio 30-metį Jono Pauliaus II-jo aikštėje. Miestelyje svečiavosi mišrus jaunimo choras „Exaudi“ iš Kauno, kurie mūsų susibūrimą papuošė savo dainomis. 1989 m. Baltijos kelio dalyviai dalinosi prisiminimais, išgyventais jausmais. Visus susirinkusius pasveikino Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, tylos minute pakvietęs pagerbti anapilin iškeliavusius kovotojus už laisvę.
Baltijos kelias nėra vien trasa, kurioje prieš 30 metų sustojome ir susikabinome rankomis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos kelias, tai mūsų Tėvynės likimas ir išlikimas. Baltijos kelias, nusitiesęs per širdis ir protus, mus keičia į gerąją pusę: darbais, išgyvenimais, atjauta bei pagalba vienas kitam…
Dėkojame chorui „Exaudi“ ir vadovei Vitai Liaudanskaitei-Vaitkevičienei, Šiluvos bendruomenės pirmininkei Juditai Stoškienei, kuri pasirūpino, jog susirinktų kuo daugiau žmonių, Aurelijai Vaišvilaitei už viso paminėjimo įrašymą ir, aišku, kiekvienam atėjusiam ir pasidalinusiam prisiminimais. Visiems, kurie norėjo pabūti vienybėje… Vienybėje buvimas lyg šaknys giliai po žeme…

Birutė Greicienė
RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė

Juditos Stoškienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.