Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šilų kaime aptikta cigarečių kontrabanda – pirmosios premijos pranešėjams? (0)

2015-07-28 10:32 | Arvydas Nekrošius

cigaretes

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai operatyviai reaguodami į anoniminį pranešimą apie galimą prekyba kontrabandinėmis cigaretėmis, nuvyko į Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje esantį Šilų kaimą. Šiame kaime gyvenanti 50-metė dar 2010 metais buvo bausta už neteisėtą prekybą cigaretėmis ir alkoholiniais gėrimais. Šį kartą pareigūnams pavyko rasti net 120 pakelių kontrabandinių cigarečių „NL New Line Full Flavor“, kuriuos, kaip teigė namo šeimininkė įsigijo iš nepažįstamo asmens savo reikmėms, be tikslo parduoti.

Pradėtas administracinio teisės pažeidimo tyrimas, medžiaga sprendimo priėmimui bus perduota į teismą, pažeidėjai gresia bauda nuo 289 iki 1448 € su šių prekių konfiskavimu.

eurai

Informuojame Raseinių miesto ir rajono gyventojus, kad nuo šių metų birželio 15 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministro įsakymas „Dėl atlyginimo už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei“.

Siekiant paskatinti asmenis suteikti policijai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, Valstybės sienos apsaugos tarnybai vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, gali būti skirta vienkartinė piniginė išmoka. Asmenims, vienkartinė piniginė išmoka gali būti mokama:

  • iki 14 tūkst. eurų už suteiktą vertingą informaciją apie sunkų nusikaltimą (pvz. nužudymą, kontrabandą (cigarečių, kitų akcizais apmokestinamų prekių);
  • iki 7 tūkst. eurų – už informaciją apie apysunkį nusikaltimą (pvz. vagystė, išžaginimą, plėšimą);
  • iki 2 tūkst. eurų – už informaciją apie nesunkų nusikaltimą (pvz. naminės degtinės laikymą ir aparatų jai gaminti, gaminimas, laikymas, gabenimas ir realizavimas);
  • iki 500 eurų – už informaciją apie baudžiamąjį nusižengimą (pvz. nedidelio kiekio narkotinių medžiagų perdirbimas, įgijimas, laikymas ar siuntimas).

Konkretus vienkartinės piniginės išmokos dydis nustatomas, atsižvelgiant į suteiktos informacijos konkretumą ir išsamumą, svarbą nusikalstamos veikos atskleidime, taip pat ar asmuo vertingą informaciją pateikė vienintelis, ar pirmasis. Vienkartinė piniginė išmoka nemokama, jei asmuo pats dalyvavo padarant nusikalstamą veiką, arba jau yra gavęs atlyginimą už informaciją apie nusikalstamą veiką.

Pranešti apie nusikaltimus ir juos vykdančius asmenis galite tel. 8-428-79610, 79616, el. p. kestutis.uzemeckas@policija.lt, arturas.kosikas@policija.lt

Jums pageidaujant, pareigūnai atvyks į Jūsų gyvenamą ar kitą sutartinę vietą. Kviečiame visus Raseinių miesto ir rajono gyventojus aktyviai prisidėti prie nusikalstamumo mažinimo, asmenų, vykdančių įvairius nusikaltimus sulaikymo ir saugesnės aplinkos kūrimo. Už vertingą informaciją – vertingas atlygis.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.