Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Savaitės įvykių suvestinė (0)

2018-08-13 14:16 | Gitana Martinavičienė

LR BK 138 straipsnis NESUNKUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Rugpjūčio 10 d. 21.29 val. Raseiniuose, Vilniaus g., prie gyvenamo namo, vyrui, gimusiam 1983 m., kampiniu šlifuokliu pjaunant galimai miške rastą antrojo pasaulinio karo laikų artilerijos sviedinį įvyko sprogimas, kurio metu vyras buvo sužalotas. Nukentėjusysis dėl daugybinių kūno sužalojimų, kairės kojos piršto amputacijos, kairės rankos amputacijos gydomas LSMU Kauno klinikų Chirurginės reanimacijos skyriuje.

LR BK 140 straipsnis FIZINIO SKAUSMO SUKĖLIMAS AR NEŽYMUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Liepos 31 d. Raseiniuose, iš matymo pažįstami nepilnamečiai sumušė nepilnametį (gim. 2005 m.), kuris dėl lūžusių šonkaulių, pažeistų kepenų ir trūkusios blužnies gydomas Kauno klinikose.

Rugpjūčio 8 d. 23.30 val. Raseinių r., Viduklės mstl., neblaivus (1,19 prom.) vyras (gim. 1972 m.) peiliu sužalojo žmoną (gim. 1974 m.) ir susižalojo pats. Nukentėjusioji dėl durtinės žaizdos nugaroje paguldyta į Kauno klinikas, įtariamasis po medikų apžiūros uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 11 d. 7.20 val. Raseiniuose, L. Giros g., namuose, neblaivus (1,81 prom.) vyras, gimęs 1985 m., sumušė motiną, gimusią 1962 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 11 d. 11.00 val. Raseinių r., Užkalnių k., namuose, neblaivus (2,17 prom.) vyras, gimęs 1964 m., sumušė sūnų, gimusį 1988 m. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugpjūčio 11 d. 13.00 val. Raseinių r., Balčių k., gatvėje, vyras, gimęs 1969 m., sumušė nepažįstamą vyrą, gimusį 1968 m. Nukentėjusysis dėl įtariamo nosies kaulo lūžimo, kraujosruvų antakio ir nosies srityje ir lūpų patinimų apžiūrėtas Raseinių ligoninėje, po to išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamajam įteiktas šaukimas atvykti į PK procesinių veiksmų atlikimui.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.