Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Saulutei“ – 45–eri (0)

2014-06-05 13:59 | Airinas Jermolajevas

"Saulutei" -45-eriRaseinių lopšelis-darželis „Saulutė“ paminėjo savo 45 – ąjį jubiliejų. Visą savaitę vyko šventiniai renginiai, skirti lopšelio-darželio bendruomenei. Pirmoji šventinės savaitės diena – Geltonos nuotaikos diena. Tą dieną puošėmės geltona spalva, aplinką gražinome šeimų ir vaikų kūrybiniais darbais. Antradienį lopšelio-darželio kieme skambėjo muzika, džiaugėmės pripučiamais atrakcionais, netilo vaikų krykštavimas. Trečiadienis buvo Staigmenų diena. Vaikai susitiko su pasakų personažais, džiaugėsi staigmenomis, stebėjo iliuzionistų programą. Kitą dieną vyko šventinis vaikų koncertas „Saulutės gimtadienis“, kuriame visus susirinkusius žavėjo nuotaikingos dainos, šokiai, eilės.

"Saulutei" -45-eri
Penktadienį, šios gražios šventės proga, į lopšelį – darželį atvyko gausus būrys garbingų svečių. Įstaigos darbuotojus savo apsilankymu pagerbė Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Ona Babonienė, Seimo narys Remigijus Ačas, Seimo nario Dariaus Ulicko padėjėja Genovaitė Kveselienė. Svečiai sveikino lopšelio-darželio darbuotojus, dėkojo jiems už atsakingą, nuoširdų darbą, linkėjo sveikatos, darnos, sėkmės ugdant jaunuosius raseiniškius. Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė už nuoširdų, kūrybišką ir ilgametį darbą darbuotojams įteikė padėkos raštus. Sveikinimo žodį tarė lopšelio-darželio direktorė Skina Armalienė. Gražių sveikinimų ir šiltų padėkos žodžių sulaukėme iš buvusios lopšelio-darželio ugdytinės Indrės Matevičienės, Raseinių lopšelio-darželio „Spinduliukas“ direktorės Onos Aldonos Kavolienės, Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ tarybos atstovų Artūro Ivanausko ir Ritos Tiškuvienės, Neringos šokių studijos vadovės Neringos Šlopšnienės. Puikų šventinį koncertą darbuotojams dovanojo buvę lopšelio-darželio ugdytiniai, jų draugai ir mokytojai iš Raseinių meno mokyklos ir Neringos šokių studijos.
Dėkojame visiems Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ gimtadienio šventės rėmėjams už tai, kad šventinė savaitė buvo tokia spalvinga, saldi, linksma, pilna įspūdžių ir gražiausių prisiminimų.
raseiniai_lt
Vitalija Bartkuvienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui 
Asta Kavaliauskienė, 
socialinė pedagogė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.