Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Saugus eismas – vaikų piešiniuose (0)

2014-12-10 09:51 | Arvydas Nekrošius

Saugus eismas

VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ saugaus eismo renginiai šiemet pasiekė tolimiausius ne tik seniūnijos, bet ir Respublikos kampelius, nes saugų eismą užtikrinančias priemones dalijome Joninių, Šilinių atlaidų, baidarių žygio metu, o tai renginiai, kuriuose gali sutikti žmonių iš įvairiausių regionų. Jeigu kalbėti apie žmonių įvairovę tai jų sutikome taip pat įvairių ir pagal lytinę, ir pagal turtinę, ir pagal socialinę padėtį, kadangi vykdydami projektą glaudžiai bendradarbiavome su mokykla, seniūnija, policija, jaunaisiais matiečiais, socialinių paslaugų centru ir dar galime vardinti ir vardinti. Gal labiausiai šiais metais liko nuskriausti vaikai, nes iki šiol visi renginiai buvo skirti daugiau suaugusiems. Taigi taisydami šią klaidą paskutinį renginuką skyrėme būtent jiems.

Saugus eismas

Visai neseniai Šiluvos gimnazijoje vyko respublikinis, jau tradiciniu tapęs, vaikų piešinių konkursas „Angelo žinia“, o po jo gimnazijos sienos pasipuošė mažųjų piešiniais apie saugų eismą. Ir jie buvo lyg praėjusio piešinių konkurso tęsinys, nes, kad būtum saugus kelyje turi saugotis pats, tave turi saugoti saugų eismą užtikrinanti priemonė ir visada šalia sukiotis Angelas sargas, saugantis nuo nelaimių.

Saugus eismas

Prieš piešinių konkursą mokytoja supažindino vaikus, o jei tiksliau priminė jiems pagrindines saugaus eismo taisykles, o tada visi suskubo piešti. Neilgai trukus džiaugėmės piešinių gausa ir įvairove. Gėrėdamiesi vaikų piešiniais galime drąsiai teigti, kad jiems didžiulę įtaką turi reklama, nes net keliuose piešinėliuose buvo nupiešti vaizdai iš reklamų apie saugų eismą.

Saugus eismas

Šį kartą nerinkome nugalėtojų, nes į visus piešinius buvo sudėta daug meilės ir šilumos. Vaikams po parodėlės išdalijome knygeles apie saugų eismą, atšvaitus bei padovanojome du kvadratui žaisti skirtus kamuolius, linkėdami, kad jie būtų ne tik saugiais, bet ir sveikais.

Už gražią popietę dėkojame jos iniciatorei ir organizatorei Šiluvos gimnazijos mokytojai Danutei Jankauskienei.

Bendruomenės pirmininkė Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.