Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Saugi rytdiena – šiandienos rūpestis (0)

2014-05-08 08:13 | Arvydas Nekrošius

Saugaus eismo dienos minėjimas

Balandžio 25-ios  pavakare  Kaulakių kaimo gyventojai rinkosi į popietę „Saugi rytdiena – šiandienos rūpestis‘‘, skirtą paminėti Saugaus eismo dienai. Ją  pradėjo stebėtojų komandos atstovė Staselė, kuri supažindino  susirinkusius  su mūsų  rajone įvykusiomis nelaimėmis keliuose  ir apibudino pastebėtus kaimo gyventojų  daromus eismo taisyklių pažeidimus. Atsakingas už saugaus eismo propagavimą.

Algis  priminė ir pademonstravo kaip  taisyklingai  nešioti atšvaistus pėsčiajam, kokių  eismo taisyklių turi laikytis kelyje dviratininkai ir kokias apsaugos  priemones nešioti važiuojant dviračiu. Po to vyko vaikų ir jaunimo figūrinio važiavimo varžybos. Nugalėtojams  padovanojome  liemenes. Kiti vaikai piešė kelio ženklus ant asfalto. Jiems padovanojome atšvaitus rūbams ir saldžius prizus.

Saugaus eismo dienos minėjimas

20 valandą  visi rinkosi į  Kaulakių kultūros namų salę ir klausė  choro „Šatrija‘‘ koncerto.  Jo pertraukoje vyko vaikų ir senjorų  atrakcija  „Kuri komanda greičiau pasiruoš saugiai kelionei į namus?‘‘  Nugalėtoju  tapo vaikų komanda, kuriai  padovanojome knygutes apie saugų eismą, atšvaitus  ir  saldžius prizus.

Renginyje dalyvavo 54 žmonės. Iš jų: 17 vaikų. 15 jaunuolių, 12 suaugusių  ir 10 senjorų. Visiems dalyviams  padovanojome  atšvaitus.

Bendruomenės tarybos narė Stasė  Grinevičienė

raseiniu-vvg-logo

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.