Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RUGSĖJO 1-OJI – ATSAKINGAS LAIKAS VISIEMS (0)

2019-08-28 10:21 | Gitana Martinavičienė

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo mėnesį didesnį dėmesį skirs saugiam eismui. Taip siekiama skatinti visus eismo dalyvius gatvėje elgtis drausmingai ir atsakingai, kad prasidėjus naujiesiems mokslo metams vaikams gatvėje būtų saugu ir jų kuo mažiau nukentėtų eismo įvykiuose.

Didžiausias dėmesys bus skiriamas transporto priemonių vairuotojų elgesio kontrolei sankryžose, pėsčiųjų perėjose, motociklininkų, mopedų vairuotojų, dviratininkų elgesiui kelyje kontroliuoti. Nuolat įvairiose vietose bus vykdomi trumpalaikiai reidai, skirti vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių medžiagų patikrinti, saugos diržų naudojimo, mobiliųjų telefonų draudimams, vaikų vežimo automobiliuose kontrolei, taip pat moksleivių vairuojamų transporto priemonių patikrinimui.

Prie mokyklų (prieš pamokas ir po jų) pareigūnai tikrins transporto priemones, kurias vairuoja mokiniai (vairuotojo pažymėjimo, kitų būtinų dokumentų patikrinimas, saugos diržų naudojimas). Taip pat atkreips dėmesį į vaikus, važiuojančius dviračiais, pasidomės, ar vaikai turi atšvaitų, primins jiems šviesą atspindinčių elementų naudojimo svarbą tamsiuoju paros metu. Rugsėjo ir spalio mėnesiais pareigūnai organizuos saugaus eismo pamokas bendrojo lavinimo mokyklų pirmokams, lankydamiesi ugdymo ir profesinio mokymo įstaigose su mokyklos bendruomenėmis aptars atsakingo ir drausmingo elgesio kelyje svarbą, kitas, konkrečiai bendruomenei aktualias, saugumo problemas.

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariato
Raseinių rajono policijos komisariatas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.