Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Rugpjūčio 22-23 d. Šiluvoje vyko stovykla vaikams ir jaunimui (0)

2019-08-26 12:42 | Gitana Martinavičienė

Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas jau kelinti metai imasi iniciatyvos organizuoti Raseinių globos namų vaikams stovyklėles. Šiemet pakvietė organizuoti stovyklą vaikams ir jaunimui RRKC Šiluvoje kultūros renginių organizatorę Birutę Greicienę ir Raseinių vaikų globos namų auklėtoją Sonatą. Dvi dienas Šiluvoje aidėjo stovyklautojų šurmulys. Gerų emocijų tikrai buvo daug! Stovykla prasidėjo nuo dalyvavimo Šv. Mišiose. Po jų stovyklautojai apsilankė kultūros namuose, gyvenančio Amerikoje, Edžio Jurčio fotografijos darbų parodoje. Kultūros namuose renginių organizatorės Birutės paskatinti, vaikai patys bandė trumpam tapti aktoriais – jiems tai labai patiko. Vakarop jų laukė filmas, batutas ir vakaras prie laužo su dainom, loginiais žaidimais, atrakcijomis.

Sekančią stovyklos dieną vaikai praleido kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė“. Čia jų laukė „Pakalnės“ sodybos šeimininkai, kurie ne tik skaniai, bet labai skaniai, juos pamaitino, ir dar pakvietė papramogauti. Jodinėjimas arkliu Pūga, maudynės, baidarės ir, žinoma, kvapą gniaužiantis nusileidimas nuo kalno naująja trasa – visi šie malonumai  dieną taip „sutrumpino“, kad net nepastebėjome kaip greitai ji prabėgo.

Dėkojame sodybos „Pakalnė“ savininkams J. ir E. Aukštakiams už pramogas ir džiaugsmą sodyboje, A. Vaišvilaitei (už padovanotą batutą), Žanui Talandžiui ir Mariui už galimybę pajodinėti arkliu Pūga ir mūsų nepailstančiam Šiluvos parapijos klebonui Erastui Murauskui už padovanotą laiką vaikams. Be jokių projektų, be jokių projektinių finansavimų, tiesiog gerų norų ir nuostabių žmonių gerumo dėka… Gera būti bendrystėje… Jei norai geri, tai ir Dievas padeda (liaudies pastebėjimai).

Birutė Greicienė
RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė

S.Norkuvienės ir B.Greicienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.