Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Rezervuota jaunimui (0)

2014-11-14 22:44 | Airinas Jermolajevas

10805511_1504262399860460_765093126_n

Toks užrašas puikuojasi ant labiausiai jaunimo mėgstamų vietų. Tai – unikali akcija, kurios metu jauni žmonės gali nurodyti vietas, kuriose jiems labiausiai patinka būti. Į šią akciją aktyviai įsitraukė Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras. Ir…tapome viena iš labiausiai mėgstamų vietų bei patekome į antrą etapą!
Šaunu, kad tiek daug balsų jauni žmonės (beje, daugiausia iš viso Raseinių rajono!) atidavė Raseinių r. Ilgižių mokyklai-daugiafunkciui centrui. Mūsų mokykla-daugiafunkcis centras bene toliausia nutolęs nuo rajono centro. Taip jau nutinka, kad kaimo vietovėje gyvenantis jaunimas kartais lieka nuskriaustas: galbūt mažiau pastebėtas, mažiau galimybių sudalyvauti miesto renginiuose, praplėsti akiratį. Akivaizdu, kad po vieną mes būtume tik taškelis… Mažas ir nepastebėtas. Tačiau kai susivienijam į vieną – mūsų daug!
Mokykla – yra ta vieta, kuri apjungia ir tarsi suriša ne tik įvairių klasių mokinius, bet ir mokinių tėvelius, kaimo bendruomenę. Kiek šaunių renginių turime, kaip aktyviai dalyvaujame akcijose, keliaujame, mokomės, pažįstame. Nepamirškime ir to, kad būdami tarsi viena didelė šeima, kartu sprendžiame iškilusius sunkumus, mokomės draugauti ir augam kaip asmenybės. Manau, kiekvieno širdelėje yra likę prisiminimų, kaip dalyvavome sporto šventėje, skanavome kareivišką košę, kaip keliavome ir sužinojome smagių dalykų bei susipažinom su kitais žmonėmis, kaip linksmai leidome laiką stovyklose, išbandėme save dažasvydyje, kaip visi kartu laukėme Kalėdų… Kodėl taip smagu? Nes esame vieningi, nes kiekvienam sudaryta galimybė būti išgirstam, nes kur daugiau, jeigu ne mokykloje, yra saugiausia psichologine prasme save realizuoti ir išbandyti, nes turim šaunius aktyvius tėvelius, nes čia atvira erdvė jaunimui kurti ir dalintis idėjomis, nes čia dirbantys mokytojai ir specialistai išklausys ir ,esant akmenukui širdyje, ašarytę nuvalys…. Galima vardinti ir vardinti. Tikiu, kad kiekvienas rastų, ką pridėti nuo savęs.
Labai džiaugiamės, kad užrašas ,,Rezervuota jaunimui 2014“ puikuojasi ant Raseinių r. Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro durų. Smagu, kad Jums, jauni žmonės, mokykla visgi yra ta vieta, kurioje gera ir jauku būti.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.