Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseiniuose atidaryta nauja autobusų stotis (1)

2016-02-16 20:48 | Arvydas Nekrošius

Raseinių autobusų stotis

Užpernai rudenį pradėta statyti naujoji Raseinių autobusų stotis šį antradienį, valstybės atkūrimo dienos proga, buvo oficialiai atidaryta. Stoties statybos buvo finansuojamos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos Kelių programos bei Raseinių miesto savivaldybės lėšų. Autobusų stoties projektuotojas buvo UAB „Bilderis“, o rangovas UAB „LitCon“. Projektą buvo planuojama užbaigti iki 2016 m. spalio mėnesio, tačiau esant palankioms oro sąlygoms ir dėl spėriai dirbančių statybininkų, darbai buvo užbaigti anksčiau. Stočiai pastatyti ir įrengti prireikė daugiau kaip 1 mln. eurų.

Autobusų stotis suprojektuota naujoje vietoje, toliau nuo Vilniaus gatvės, šalimais teisingumo rūmų pastato. Buvo naujai sukurta visa inžinerinė infrastruktūra, dėl problematiškos vietos, buvo įrengtos atraminės sienelės. Stoties pastatas pritaikytas žmonėms su negalia, įrengta šiuolaikiška apsaugos ir priešgaisrinė signalizacijos, teritorija stebima vaizdo kameromis, kurios padės užtikrinti keleivių saugumą.

Stoties pastate įrengta erdvi, tačiau jauki laukimo salė, bilietų kasos ir sanitarinės patalpos. Taip pat įsikurs siutų skyrius. Lauke ir viduje įrengti informaciniai monitoriai su autobusų tvarkaraščiais. Perone įrengtos 6 autobusų keleivių įlaipinimo aikštelės. Šalimais naujai įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Naujoji autobusų stotis galės aptarnauti daugiau kaip 700 keleivių kasdien.

Raseinių autobusų stotis

Raseinių autobusų stotis

Raseinių autobusų stotis

Raseinių autobusų stotis

Atidarius naują pastatą senąjį nugriauti neketinama. Svarstoma, kad jame galėtų įsikurti Raseinių turizmo ir informacijos centras.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (1)


  1. IP:86.38.37.11

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.