Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajono policijos pareigūnai vykdo prevencines priemones ir reidus (0)

2014-05-26 17:18 | Arvydas Nekrošius

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai toliau tęsia prevencines priemones, kuriomis siekiama užkardyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą, nustatyti neteisėtą namų gamybos stipriųjų gėrimų gaminimą, laikymą, gabenimą, aparatų jiems gaminti buvimo vietas. Gegužės 9-23 dienomis vykdytų prevencinių priemonių metu Prevencijos poskyrio pareigūnai nustatė ne vieną pažeidimą.

Turėdami informacijos, kad Raseiniuose, Šaltinio gatvėje gyvenantis 51-erių V. M. namuose laiko naminę degtinę ir ja prekiauja, gegužės 9-ąją Viešosios policijos skyriaus pareigūnai nuvyko tai patikrinti. Apie 8.00 val. jie pastebėjo iš V. M. namo išeinantį vyriškį. Pareigūnai pastarąjį patikrino ir neapsiriko – vyras nešėsi 0,5 l talpos plastikinį butelį su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą. Apie 8.30 val. iš to pačio namo išėjo kitas vyriškis. Sustabdžius ir jį patikrinus, paaiškėjo, jog vyras nešėsi pilną 0,5 litro talpos stiklinį butelį su tokiu pat skysčiu. Abu vyrai paaiškino, kad buteliuose – naminė degtinė, kurią jie įsigijo iš V. M. Netrukus pareigūnai apsilankė ir „pardavėjo“ namuose. Čia buvo rastas dar vienas nepilnas 0,5 litro talpos plastikinis butelis su namine degtine. V. M. prisipažino dviems vyriškiams pardavęs naminės degtinės. Naminukės „pirkėjams“ 33-ejų D. S. ir 51-erių J. R. už naminės degtinės įgijimą ir gabenimą buvo surašyti administraciniai teisės pažeidimo protokolai, o V. M. dėl neteisėto stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų laikymo ir prekybos jais – pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naminė degtinė

Tos pačios dienos popietę, tikrindami gautą informaciją, jog Raseiniuose, Žvyryno gatvėje esančiuose garažuose gali būti laikomas ir pardavinėjamas dyzelinas, Prevencijos poskyrio pareigūnai nuvyko tai patikrinti. 40-mečiui V. L. priklausančiame garaže buvo rasta ir paimta apie 90 litrų dyzelino. Vyras paaiškino, kad degalai priklauso jam, juos naudoja savo reikmėms, ūkio darbams dirbti. Jis teigė juos įsigijęs LUKOIL degalinėje, tačiau jokių įsigijimo dokumentų pareigūnams nepateikė. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, vyrui pradėta administracinė teisena.

Degalai

Gegužės 14-ąją apie 12.00 val., Prevencijos poskyrio tyrėjai aplankė Raseinių rajono, Gėluvos kaime, Pievų gatvėje gyvenančią 64-erių M. D. Moteris pareigūnams dievagojosi naminės degtinės nelaikanti ir geranoriškai leido apžiūrėti savo namus. Atidarę vienos spintelės duris, policininkai pamatė kelis butelius alaus. Juos apžiūrėjus, 3 plastikiniai vieno litro talpos buteliai pasirodė įtartini. Akyli apylinkės inspektoriai neapsiriko – plastikinės talpos buvo pilnos skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Moteris guodėsi sunkiai besiverčianti ir namine degtine atsiskaitanti jai darbus padedantiems nudirbti darbininkams. Už naminės degtinės laikymą moteriai teks susimokėti baudą.

Gavę anoniminės informacijos apie kontrabandinių cigarečių nelegalią prekybą, gegužės 23-ąją Prevencijos poskyrio pareigūnai apžiūrėjo 45-erių R. M. priklausančius namus. Juose pareigūnai aptiko kartoninę dėžę su 500 pakelių cigarečių FEST, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio banderolėmis. Apie jos namuose esančius rūkalus moteris teigė nieko nežinanti ir mananti, kad cigaretes galėjo palikti jos draugas. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėta administracinė teisena.

Kontrabanda

Raseinių policijos pareigūnai informuoja, kad prevencinės priemonės, reidai Raseinių mieste ir rajone bus vykdomi ir ateityje.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.