Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajono policijos komisariate dėkota policijos rėmėjams (0)

2016-05-04 08:02 | Arvydas Nekrošius

policija

Balandžio 29 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate surengtas susirinkimas su Raseinių rajono policijos rėmėjais. Susirinkime dalyvavo 21 policijos rėmėjas, o kartu su jais ir veteranai.

Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis apžvelgė 2016 metais policijos ir policijos rėmėjų nuveiktą prevencinį darbą. Su policijos aptarta aktyviai rajone vykdoma policinė priemonė „Vieša vieta“, eismo saugumo svarba kiemuose, gatvėse, keliuose, kita švietėjiška veikla. Aptarti ir kiti aktualūs klausimai, pateikti praktiniai pavyzdžiai, akcentuotos dažniausiai praktikoje pasitaikančios situacijos ir klaidos.

Policijos rėmėjai kviesti dar aktyviau įsilieti į Saugių kaimynysčių grupių veiklą, padėti gyvenamojoje teritorijoje kurti saugesnę, švaresnę, kaimynyšką aplinką, palaikyti glaudesnius santykius su bendruomenės nariais. Priminta, kad svarios policijos rėmėjų pagalbos tikimasi artėjančių masinių renginių ir švenčių metu, kuomet reikalingos didesnės pajėgos užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą.

Šis policijos rėmėjų susirinkimas nepraėjo be padėkų ir apdovanojimų. Kadangi renginyje dalyvavo pakviesti nusipelnę policijos rėmėjai, tai Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Marijus Macis, dėkodamas jiems, už pavyzdingą policijos rėmėjo tarnystę – Jonui Saurazai, Alfredui Čepauskiui, Albertui Stanuliui, Klemensui Šaukliui, Karoliui Dulinskui, Vaidui Kuzmarskiui, Konstantinui Algimantui Štarui įteikė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkas.

pol4

pol2

pol3

Norinčius daugiau sužinoti apie policijos rėmėjų veiklą ir galimybę jais tapti, prašome kreipktis į Raseinių r. PK Prevencijos poskyrio viršininką Darių Jonaitį arba bendruomenės pareigūnę Giedrę Deveikienę (Raseiniai, Maironio g. 7, 212 kab., el. p. darius.jonaitis@policija.lt; giedre.deveikiene@policija.lt , tel. (8 428) 79611, 8 671 06461.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.