Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių rajono policija aktyviai bendradarbiaus su miškų urėdija (0)

2016-04-28 17:07 | Arvydas Nekrošius

Policijos komisariatas

Balandžio 28 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate vyko susitikimas su Raseinių miškų urėdijos urėdu Antanu Kilčiausku, miškų inžinieriumi Arūnu Girdzijausku. Susitikime dalyvavo komisariato padalinių ir grupių vadovai. Sutikimo tikslas išsiaiškinti situaciją dėl medienos grobstymo, nusimatyti planą situacijai keisti, šioms vagystėms tirti ir užkardyti.

Komisariato viršininkas Marijus Macis paprašė urėdo supažindinti su medienos pervežimo dokumentais, kurie būtini gabenant medieną, papasakoti, į ką reikia kreipti dėmesį, nustatant ar krovinys gabenamas teisėtai, ar mediena nėra vogta. Urėdas džiaugėsi komisariato iniciatyva bendradarbiauti. Kiekviena šalis išsakė savo mintis dėl medienos grobstymo nustatymo problematikos, aptarti konkretūs praktiniai klausimai, įvairūs nusikalstami atvejai, kuriuos pavyksta atskleisti urėdijos miškų inžinieriams. Aptartos esančios problemos, įstatyminės spragos ir ką galima bendradarbiaujant pasiekti, kad situacija būtų valdoma ir kontroliuojama, o bendras tikslas, siekiant sumažinti nusikalstamų veikų, susijusių su medienos grobstymu, būtų realizuotas. Aptarta bendrų priemonių, reidų vykdymo galimybė, praktinis bendras medienos vežėjų tikrinimas.

Aptartas bendradarbiavimas ir kovojant su naminės degtinės gamyba sunkiai prieinamose miškingose upių pakrantėse, kurios yra Raseinių urėdijos prižiūrimuose valstybiniuose miškuose.

Šis pirmas susitikimas tik numatomo tolesnio bendradarbiavimo pradžia. Numatoma plėsti partnerių kovai su medienos grobstytojais tinklą, įtraukiant Miškų kontrolės tarnybos pareigūnus, bendradarbiaujant ir su kitomis urėdijomis bei privačių miškų savininkais.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.