Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių miesto seniūnijoje vykusiame susirinkime dalyvavo ir policijos pareigūnai (0)

2014-05-24 09:38 | Arvydas Nekrošius

policijos susitikimas

Gegužės 22-ąją į Raseinių miesto seniūnijos pasitarimų salę susirinko miesto seniūnaičiai ir aktyviausi seniūnijos gyventojai. Susirinkime taip pat dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Raseinių miesto seniūnas Jonas Elzbergas ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas bei miesto teritoriją prižiūrintys apylinkės inspektoriai – Simas Šegždavičius, Vaida Cinkuvienė, Daina Bartkevičiūtė.

Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis miesto gyventojams pateikė 2013 metų savivaldybės veiklos ataskaitą. Po mero pranešimo seniūnijos seniūnas Jonas Elzbergas žodį suteikė Raseinių policijos viršininkui Kęstučiui Užemeckui. Savo pasisakymą pradėjęs klausimu gyventojams, ar jie jaučiasi saugūs savo mieste, viršininkas sulaukė teigiamo atsakymo. Raseiniškiams vizualiai buvo pademonstruota policijos pajėgų valdymo sistema, paaiškinta, kaip valdomos ir kontroliuojamos patrulių pajėgos rajono ir apskrities teritorijoje.

Apžvelgęs kriminogeninę situaciją Raseinių mieste ir rajone, Kęstutis Užemeckas su susirinkimo dalyviais diskusiją tęsė apie gyventojų saugumo problemas. Raseiniškiai skundėsi prastu daugiabučių namų kiemų apšvietimu, jaunimo nedrausmingu elgesiu. Gyventojai domėjosi galimybe daugiabučių namų kiemuose įrengti vaizdo stebėjimo kameras. Jiems buvo paaiškinta, jog vaizdo stebėjimo kameros prie daugiabučių gyvenamųjų namų įrengiamos pačių gyventojų iniciatyva, suteikta informacija, kur tokios paslaugos teikiamos Raseinių mieste. Kalbėdamas apie gyvenamosios aplinkos saugumą, Kęstutis Užemeckas apgailestavo, kad Raseinių mieste kol kas neįsteigta nei viena saugios kaimynystės grupė, nors miesto teritorija suskirstyta į 27 seniūnaitijas. Tuo tarpu kaimiškų seniūnijų gyventojai jau susibūrė į 27 saugių kaimynysčių grupes. Akcentuodamas saugios kaimynystės privalumus, jis ragino miesto gyventojus burtis į šias grupes. Pritardamas policijos viršininkui, miesto seniūnas sakė, jog iniciatyvos šiuo klausimu galėtų imtis miesto seniūnaičiai.

Susirinkusiesiems taip pat buvo priminta apie Raseinių rajono savivaldybės sprendimą nuo šių metų birželio 1 d. Raseinių Nepriklausomybės, Žemaičio aikštes ir Maironio parką paskelbti nerūkymo zonomis. Susirinkimo metu buvo pristatytos naujai paskirtos Raseinių miesto teritoriją prižiūrinčios apylinkės inspektorės Vaida Cinkuvienė ir Daina Bartkevičiūtė, supažindinta su joms priskirtomis teritorijomis, aptarti kiti gyventojų ir policijos bendradarbiavimo klausimai.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.