Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių ligoninė sulaukė Aurelijaus Verygos dėmesio (0)

2018-03-01 22:59 | Gitana Martinavičienė

Kovo 1 d. Raseiniuose lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Kartu atvyko Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius ir Seimo nariai Vida Ačienė, bei Darius Kaminskas. Ministras vizito pradžioje užsuko į Raseinių rajono savivaldybę, vėliau lankėsi IĮ G. Radavičiaus klinikoje, VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotyje ir VšĮ Raseinių ligoninėje.

Raseinių ligoninėje svečiai susitiko su medikais ir aptarė aktualiausius klausimus, kurių daugiausiai buvo užduota A. Verygai. Į daugelį klausimų ministras stengėsi atsakyti išsamiai arba paaiškino, kad pats ieško geriausių atsakymų. Svarbiausias klausimas ministrui, ligoninių tinklo ir teikiamų paslaugų planuojamos pertvarkos, bei Raseinių ligoninės ateitis. A.Veryga paaiškino, kad per šiuos metus atliks esamos padėties analizę, o jos rezultatus, bei siūlymus dėl pertvarkos, aptars su ekspertais ir specialistais. Taip pat jis tvirtai pažadėjo nepamiršti medikų, visuomenės ir savivaldybių atstovų aptariant analizę ir planuojamus neišvengiamus pokyčius. Tik po konsultacijų spręs, kuria kryptimi turėtų pasukti Lietuvos sveikatos sistema ir koks likimas lauks Raseinių ligoninės. Be to ministras pažadėjo, kad visos ligoninės bus vertinamos pagal vienodus ir aiškius kriterijus.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.