Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Raseinių garbės piliečio, kraštiečio Marcelijaus Martinaičio mirties metinių minėjimas (0)

2014-04-12 10:06 | Arvydas Nekrošius

Kalnujų seniūnijos salėje buvo paminėtos šviesaus atminimo poeto, poezijos pavasario, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno, Juozo Paukštelio literatūros, premijų laureato, Raseinių garbės piliečio, kraštiečio Marcelijaus Martinaičio mirties metinės. Rašytojo nueitas gyvenimo kelias buvo nuolatinis sąmoningas žengimas gėrio pusėje. Tad jei jis ir nebūtų parašęs eilių, vien už tai jį būtų verta mums visiems minėti.

Susirinko prisimenantys, pažinoję ir ne kartą su poetu bendravę kraštiečiai. Renginyje taip pat dalyvavo ir viešnios iš rajono Savivaldybės: Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyr. specialistė Asta Pagarauskaitė, Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė. Linksmais bei liūdnokais prisiminimais apie poetą pasidalino nuolatinis Kalnujų seniūnijos rėmėjas, ūkininkas Telesforas Mosteika. Irena Mažintienė paskaitė savos kūrybos eilėraštį sukurtą prisimenant pirmą pažintį su M. Martinaičiu. Skambėjo pačios gražiausios poeto eilės, Kukučio baladės. Muzikine programa širdis virpino dainuojamosios poezijos atlikėjai Darius Levickis ir Rytas Germanavičius.

Kalnujų vyresn. bibliotekininkė J. Skirmantienė
Kalnujų kultūros namų specialistė kultūrai L. Banienė


raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.