Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pryšmančių pagrindinė mokykla nuo rudens taps mokykla daugiafunkciu centru (0)

2014-04-08 15:01 | Arvydas Nekrošius

prysmanciu-pagrindine-mokykla

Pryšmančių pagrindinė mokykla nuo rudens Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimu taps mokykla-daugiafunkciu centru. Mokyklos funkcijos nuo 2014 m. rugsėjo 1-osios išsiplės. Kelias į mokyklą bus atviras ne tik visų 1-10 klasių mokiniams, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, bet ir suaugusieji čia galės lankytis dažniau ir tikslingiau. Mokykloje vyks neformalus suaugusiųjų užimtumas – kultūrinis, sportinis.

Keisdami mokyklos tipą, pasidomėjome gyventojų, mokyklos bendruomenės požiūriu į pavadinimo keitimą. Dabartinis mokyklos pavadinimas – Pryšmančių – likęs nuo sovietiniais laikais veikusio tarybinio ūkio pavadinimo. O šis savo ruožtu pavadinimą buvo gavęs nuo netoliese esančio Pryšmančių kaimo. Pati mokykla su šiuo pavadinimu niekaip nesusijusi. Pirmasis mokyklos pavadinimas – Bagdonavos – kilęs nuo ūkininko Bagdono pavardės, kurio žemėje 1936 m. buvo pastatyta mokykla. Todėl klausėme gyventojų, ar jie pritartų, kad nuo rudens mokykla vadintųsi Gylių mokykla-daugiafunkciu centru. Taip susietume mokyklos vardą su Gylių gyvenviete, iš kurios ateina didžioji dalis mokinių. Beveik visi apklaustieji (98,2 %) pritarė mūsų pasiūlymui, todėl kreipsimės į Raseinių rajono savivaldybės tarybą dėl mokyklos pavadinimo keitimo nuo 2014 m. rugsėjo 1-osios.

Mokyklos direktorius Adomas Kuodys

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.