Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pryšmančių biblioteka keliasi į naujas patalpas (0)

2014-07-17 09:35 | Arvydas Nekrošius

biblioteka

Rajono savivaldybės mero pavaduotoja, pavaduojanti Savivaldybės merą Gitana Rašimienė, Savivaldybės Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė Raseinių M.Martinaičio bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė susitiko su Pryšmančių kaimo žmonėmis ir aptarė gautą šio kaimo gyventojų siūlymą perkelti jų kaimo biblioteką į mokyklos- daugiafunkcio centro patalpas. Prašymo motyvas – visos veiklos, kurių yra dabar gana daug, būtų vienoje vietoje, biblioteka pagaliau, kaip ir dera kultūros įstaigai, būtų šiltose patalpose. Biblioteka į naujas patalpas būtų perkelta su visa bibliotekininke ir su visom knygom… Visi į susitikimą atėjusieji vieningai tokiai idėjai pritarė, netgi prie kompiuterių sėdėję vaikai sakė, kad mokykloje būsią geriau, nes čia žiemą esą labai šalta.

Žmonės teiravosi, o kas bus su ištuštėjusiom bibliotekos patalpom? G.Rašimienė paaiškino, kad patalpos liks bendruomenei, o ši yra veikli, energinga ir tikrai sugalvos, kam patalpas panaudoti.

Kaimo biblioteka į mokyklą-daugiafunkcį centrą turėtų persikelti iki rugsėjo 1 dienos.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.