Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Protmūšis „Ar tikrai pažįstate Raseinių kraštą?“ ir susitikimas su alpinistu Vladu Vitkausku (0)

2014-10-03 10:58 | Airinas Jermolajevas

Turizmo informacijos centro organizuotas protmūšis „Ar tikrai pažįstate Raseinių kraštą?“ kvietė pasitikrinti žinias apie mūsų krašto istoriją, architektūrą, gamtos paminklus, garsius kraštiečius, muzikos atlikėjus.
Penktadienio popietę Raseinių krašto istorijos muziejuje rinkosi moksleiviai, mokytojai – visi, norintys geriau pažinti Raseinių kraštą. Dalyvavo septynios komandos po 4 žmones: dvi mokinių komandos iš Raseinių Šaltinio progimnazijos, dvi iš Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, viena mokinių ir viena mokytojų komanda iš Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir viena „Atostogaujančių raseiniškių“ komanda.
Renginiu, skirtu Pasaulinei turizmo dienai, siekiama, kad raseiniškiai ne tik linksmai, bet ir naudingai praleistų laiką, pasitikrintų bei praturtintų savo žinias apie Raseinių kraštą. Dalyviai buvo smagiai nusiteikę, auditorijoje netrūko gerų emocijų. Griežtai vertinimo komisijai paskelbus rezultatus, paaiškėjo, kad Raseinių kraštą geriausiai pažįsta komanda „Magdės“ (Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokytojai), kuri ir iškovojo I-ąją vietą. Antrieji liko „Atostogaujantys raseiniškiai“, tretieji – mokinių komanda linksmu pavadinimu „Tarakonai“ (Raseinių Šaltinio progimnazija).
Po įtemptos protų kovos dalyvių laukė susitikimas su Raseinių garbės piliečiu Vladu Vitkausku. Garsus alpinistas, keliautojas savo paskaitoje „Nuo Raseinių iki Everesto“ dalinosi įspūdžiais, kelionių patirtimi, skatino kiekvieną siekti savų viršūnių.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.