Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Priimk skaitymo iššūkį! (0)

2018-05-22 10:40 | Gitana Martinavičienė

Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

 1. ORGANIZATORIUS
  • „Skaitymo iššūkį“ organizuoja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus apskričių viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka.
 2. TRUKMĖ
  • 2018 m. birželio 1 d.– rugpjūčio 31 d.
 3. SĄLYGOS
  • Dalyvių amžius nėra ribojamas.
  • Sutikus priimti iššūkį, reikės perskaityti penkias knygas nurodytomis temomis.
  • Dalyviai, norintys dalyvauti varžytuvėse, gali registruotis artimiausioje bibliotekoje arba vasarasuknyga.lt interneto tinklalapyje.
  • Dalyviai, užsiregistravę bibliotekoje, gaus dalyvio kortelę su užduotimis, kurioje įrašys perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, atsakys į pateiktą klausimą. Atlikus vieną ar kelias užduotis ir atnešus kortelę į artimiausią biblioteką, darbuotojas specialiu ženklu pažymės, kurios iš jų įvykdytos.
  • Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruossavarankiškai interneto svetainėje vasarasuknyga.lt, kurioje įrašys perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, atsakys į pateiktą klausimą.
  • Skaitymo užduotys pateiktos interneto svetainėje arba bibliotekos darbuotojo pateiktoje dalyvio kortelėje – vienodos;
  • Dalyviai, sėkmingai įveikę visas skaitymo užduotis ir gavę patvirtinimą el. paštu – dalyvauja loterijoje.
  • „Skaitymo iššūkio“ metu bus apdovanotos ir aktyviausios bibliotekos.
  • Visi surinkti asmens duomenys bus naudojami tik žaidimui vykdyti ir laimėtojams nustatyti. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, pranešdami el. paštu vasarasuknyga@vasarasuknyga.lt.
  • „Skaitymo iššūkio“ organizatoriai pasilieka teisę keisti varžytuvių taisykles ir sąlygas iš anksto informavę apie tai interneto svetainėje adresu vasarasuknyga.lt.
 4. LOTERIJA
  • Visi  dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti dešimt pagrindinių prizų – išorinių baterijų.

„Skaitymo iššūkyje“ dalyvaujančios bibliotekos apdovanos iššūkį įveikusius dalyvius papildomais prizais – gertuvėmis.

 • Laimėti papildomus prizus galės tie asmenys, kurie atliks „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook arba dalyvaus radijo Extra FM organizuojamuose žaidimuose.

PRIZŲ ATSIĖMIMAS

 • Su laimėtojais susisieksime asmeniškai el. paštu ir / arba telefonu.
 • Prizą atsiimti bus galima bibliotekoje, kurioje dalyvis registravosi arba prizą atsiųsime dalyvio kortelėje nurodytu pašto adresu.
 • Prizų fondas tai:
  – Pagrindinis prizas – 10 populiarių išorinių baterijų.
  – Paskatinamasis prizas – 700 spalvingų gertuvių.
  – Papildomas prizas – 30 originalaus dizaino USB laikmenų.

Visa informaciją rasite  http://vasarasuknyga.lt arba artimiausioje bibliotekoje.

„Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis bus dalijamasi https://www.facebook.com/vasarasuknyga/ ir Instagram paskyrose bei interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt/.

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka ir jos filialai kviečia savo skaitytojus prisijungti prie šios akcijos ir aktyviai dalyvauti!

Kreipkitės į savo artimiausią biblioteką arba registruokitės svetainėje http://vasarasuknyga.lt/.

Smagaus „Skaitymo iššūkio“!

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.