Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pradėtas tyrimas dėl Stanislovo Bartkaus elgesio (1)

2016-05-05 07:38 | Arvydas Nekrošius

Šildymas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Raseinių rajono savivaldybės valdomos UAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktoriaus Stanislovo Bartkaus elgesio. VTEK aiškinsis, ar bendrovės vadovas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o šiam iškilus nusišalinti, nesinaudoti pareigomis asmeninei naudai gauti bei nesinaudoti ir neleisti naudotis jokiu valstybės ar savivaldybių valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.

Seimo narys Remigijus Ačas nurodė, kad S. Bartkus 2013-2015 m. galimai rengė ir priėmė įsakymus, kuriais sau, kaip įmonės vadovui, ne kartą skyrė piniginius priedus ir dėl to gavo asmeninę finansinę naudą. Pranešėjas rėmėsi Raseinių raj. laikraščio „Naujas rytas“ publikacijų ciklu „Kaip Raseinių šilumos tinklai tapo rojumi saujelei išrinktųjų“. Atsižvelgdama į šiuose straipsniuose pateiktą informaciją, VTEK taip pat aiškinsis aplinkybes, kuomet S. Bartkus galimai naudojosi tarnybiniu transportu asmeniniams tikslams ir galimai priėmė sprendimus dėl apmokėjimo už UAB „Raseinių šilumos tinklai“ darbuotojų vaikų studijas bei poilsį stovyklose iš šios bendrovės lėšų.

info_vtek

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (1)


  1. IP:188.214.135.27

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.