Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Popietė „Advento keliu“ (0)

2019-12-10 13:22 | Gitana Martinavičienė

Gruodžio 8 d. Šiluvoje vyko popietė „Advento keliu“. Po sumos Šv. Mišių bazilikoje, paminėję antrąjį Advento sekmadienį, rinkomės į  Šiluvos informacinį centrą (muziejų). Puikią, dvasingą programą šiluviškiams dovanojo RRKC Nemakščiuose kolektyvas ir Nemakščių seniūnijos jungtinis ansamblis. Šešti metai, kai nemakštiškiai paruošia advento laikotarpiui dvasingą programą ir dovanoja ją ne tik mūsų rajono žmonėms, bet išvyksta ir į kitų rajonų vietoves. Šią gražią idėją ir iniciatyvą suburti vienam tikslui seniūnijos bendruomenių atstovus įgyvendino Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis ir RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorė Lina Andrulienė bei meno vadovas Juozapas Juščius.

Puikiai paruošta meninė programa su giesmėmis, vedančiomis nurimti, atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių, pamąstyti apie savo vertybes… Programa visus palietė, nė vieno nepaliko abejingo. Nuoširdžiai dėkoju nemakštiškiams už dvasingą popietę ir puikiai praleistą laiką.

Birutė Greicienė
RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė

Vytaliaus Judicko ir Dalios Valantinienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.