Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policininkų susitikimas su Paliepių ir Nemakščių seniūnijų gyventojais (0)

2014-03-26 10:02 | Arvydas Nekrošius

policija-1

Kovo 21-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai organizavo susitikimus su Raseinių rajono Paliepių ir Nemakščių seniūnijų gyventojais. Susitikimuose dalyvavo Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas, Prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis, šias seniūnijas aptarnaujantys apylinkės inspektoriai, seniūnai ir gyventojai.

Pareigūnai seniūnijų gyventojus supažindino su Raseinių rajono policijos komisariato veikla, darbo rezultatais, kriminogenine situacija, vykdomomis prevencinėmis priemonėmis. Pareigūnai auditorijai kalbėjo apie saugios kaimynystės grupių veiklą, jos privalumus, naudą, akcentavo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį saugant save ir savo turtą, priminė turto saugos priemones, kurios padeda kurti saugią gyvenamąją aplinką. Pareigūnai taip pat akcentavo sukčiavimo problemą, ragino būti budriais ir nepakliūti į į sukčių pinkles.

policija-2

Prevencijos poskyrio viršininkas D. Jonaitis Paliepių ir Nemakščių seniūnijų gyventojams pristatė naujus šias seniūnijas aptarnaujančius apylinkės inspektorius, apibūdino jų darbinę veiklą aptarnaujamoje apylinkėje.

Svečiai atsakė į gyventojus dominusius klausimus bei paprašė jų būti aktyviais policijos pagalbininkais, informuoti apie įtartinus, nelegalią veiklą vykdančius asmenis, žinomai vykdomas nusikalstamas veikas. Susitikimų pabaigoje dalyviams buvo išdalinti lankstinukai su informacija apie saugų elgesį gatvėje, kaip apsisaugoti nuo telefoninių sukčių, vagišių, užpuolikų.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.