Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policijos pareigūnės mokė vaikus atpažinti patyčias ir kaip su jomis kovoti (0)

2014-04-01 07:12 | Arvydas Nekrošius

patycios

Kovo 28-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Ingrida Celiešienė ir Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorė Vaida Andriulaitienė lankėsi Raseinių rajono Pryšmančių pagrindinėje mokykloje. Čia pareigūnės su mokiniais ir mokytojais žiūrėjo filmą apie patyčias, jų formas, būdus. Su vaikais jos diskutavo apie patyčių aukas, pasekmes bei atsakomybę.

patycios2

Tą pačią dieną Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio specialistės Jurgita Čėsnienė ir Rasa Jokilaitienė su Raseinių Raudonojo Kryžiaus draugijos Vaikų priežiūros, ugdymo, reabilitacijos ir užimtumo dienos centro lankytojais ir jo darbuotojomis diskutavo patyčių tema: jų formas, būdus, kaip užkirsti kelią patyčioms, kokie vaikai tampa patyčių aukomis, apie emocijas, kurias sukelia patyčios ir priekabiavimas. Vaikai pasakojo savo istorijas, išgyvenimus, patyrus patyčias, siūlė išeitis, jei prie draugo ar tavęs priekabiaujama, tyčiojamasi. Jie aiškino, kad sužinoję apie skriaudžiamą draugą, netyli, o apie tai praneša pedagogams, socialiniams darbuotojams.

Pareigūnės atsakė į vaikų klausimus, skatino juos apie patyčias diskutuoti tarpusavyje, spręsti šią problemą kartu su suaugusiaisiais.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.