Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Policija taip pat ruošiasi paskutinio skambučio šventei, stiprina kontrolę viešosiose vietose ir keliuose (0)

2014-05-26 10:46 | Arvydas Nekrošius

Paskutinę gegužės mėnesio savaitę daugumoje mokyklų nuaidės paskutinis skambutis. Ši šventė abiturientų dažnai pažymima triukšmingais pobūviais. Ne paslaptis, kad vakarėliuose vartojami alkoholiniai gėrimai, o vėliau dėl neatsakingo elgesio galima sulaukti labai liūdnų pasekmių. Skaudžiausios nelaimės įvyksta tada, kai jaunuoliai sėda neblaivūs už vairo ar neturėdami tam teisės.

Siekdami apsaugoti jaunimą nuo nelaimingų atsitikimų ir skaudžių įvykių, Šiaulių apskrities policijos pareigūnai paskutinę gegužės mėnesio savaitę visoje apskrityje sustiprins patruliavimą viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti.

Pareigūnai griežtai kontroliuos važiavimo greitį, lenkimus, pavojingą ir chuliganišką vairavimą. Bus tikrinama, ar jauni žmonės transporto priemones vairuoja blaivūs, turi dokumentus, leidžiančius jas eksploatuoti, naudoja saugos diržus bei motociklininko šalmus Pažeidimams fiksuoti bus naudojamos policijos turimos vaizdo fiksavimo priemonės.

Taip pat pareigūnai organizuos neviešąjį patruliavimą, stebės teritorijas prie mokyklų, parkus, aikštes, kitas teritorijas, kuriose gali būti vartojami alkoholiniai gėrimai ar kitaip svaiginamasi.

Šiaulių apskrities policija moksleiviams linki gražios vasaros, abiturientus sveikina paskutinio skambučio proga ir šventę linki pažymėti saugiai.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.