Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

POLICIJA PRIMENA IR ĮSPĖJA (0)

2016-02-09 09:38 | Arvydas Nekrošius

eurai

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas dar kartą primena ir įspėja, kad nei policijos, nei mokesčių inspekcijos pareigūnai, nei bankų tarnautojai ir kitų įstaigų darbuotojai telefonu dėl pinigų ženklinimo ar padirbtų pinigų patikrinimo neskambina ir neateina į namus.

2016 m. vasario 7 dieną Raseinių rajono policijos komisariate dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sukčiui iš senyvos Raseinių miesto gyventojos pavyko apgaulės būdu pagrobti 1150 eurų. Paskambinęs telefonu asmuo prisistatė policijos pareigūnu ir paaiškino, kad moters namuose turimi pinigai gali būti padirbti. 89 metų senolė klastos neįtarė. Po 10 minučių policijos pareigūnu prisistatęs asmuo prisistatė į namus ir, kol moteris ieškojo asmens dokumento, nuo spintelės pasiėmė paruoštus „patikrinimui“ pinigus bei pasišalino.

Prašome atkreipti dėmesį į pažeidžiamus savo senyvo amžiaus kaimynus, tolimus ir artimus giminaičius, kurie tampa sukčių aukomis. Jūsų pokalbis, situacijos išaiškinimas, papasakojimas apie policijos perspėjimus ir siautėjančius sukčius – efektyviausia prevencinė priemonė norint apsaugoti garbaus amžiaus senolius nuo gudrių apgaulės spąstų. Jei nepažįstamų žmonių skambutis, beldimas į namus sukelia abejonių ir stresinę situaciją, patartina pasiskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Į skambutį reaguos tikri policijos pareigūnai ir tai turėtų nutraukti nusikaltėlių planus.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Valdymo organizavimo skyriaus vyresnioji specialistė
Jolita Puidokienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.