Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

POLICIJA ĮSPĖJA: NEUŽKIBKITE ANT SUKČIŲ “MEŠKERĖS, KAI UŽKABINTAS MASALAS – EURO ĮVEDIMAS” (0)

2014-08-27 14:42 | Arvydas Nekrošius

euras

Nors apie euro įvedimu galinčius pasinaudoti sukčius daug kalbama per įvairiausias žiniasklaidos priemones Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas nori dar kartą priminti rajono gyventojams apie pavojų tapti išradingųjų nusikaltėlių auka. Policija dar kartą įspėja, kad jokie valstybės, bankų tarnautojai ar darbuotojai neateis į namus ir nesiūlys pakeisti litų į eurus, dėl euro įvedimo telefonu neprašys atskleisti elektroninės bankininkystės duomenų ar mokėjimo kortelių kodų. Niekas iš bankų ar valstybės tarnautojų nesurašinėjo ir nesurašinės Jūsų turimų pinigų numerių ar jų sumų. Tuo tikslu į Jūsų namų duris gali pasibelsti ar skambinti tik apsimetėliai, norintys lengvai išvilioti Jūsų pinigus. Visus gyventojus prašome būti atidžiais ir įspėti apie pavojų senyvo amžiaus tėvus, giminaičius ar kaimynus, kurie dažniausiai tampa sukčių aukomis. Senyvo amžiaus žmonės dėl silpnėjančios sveikatos tampa pažeidžiami, o informacijos srautai tokie, kad sunku juose susivokti kur tiesa, o kur melas. Būkime atsakingi ir rūpestingi, nepamirškime pasirūpinti aplinkoje esančiais senoliais ir tokiu savo pavyzdžiu mokykime vaikus, kurie mūsų ateitis.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.